nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Czy można palić marihuanę podczas przyjmowania antybiotyków?

Wiadomo, że nie powinno się pić alkoholu podczas przyjmowania antybiotyków, ale co z konsumpcją marihuany?

Ważne jest, aby być świadomym i ostrożnym w stosunku do substancji, które ze sobą łączysz, ponieważ niektóre mogą wpływać negatywnie na siebie nawzajem lub nasilać swoje efekty.
Kiedy walczysz z infekcją bakteryjną, lekarze na ogół przepisują antybiotyki, przy których powinno się zachować wiele środków ostrożności. Ale nigdy nie udziela się informacji: czy można palić marihuanę podczas przyjmowania tych antybiotyków?

Zapytano Terry’ego Roycrofta, prezesa Medicinal Cannabis Resource Centre Inc. (MCRCI), który od ponad dziesięciu lat studiował marihuanę oraz jej efekty, i jest pasjonatem zgłębiania wiedzy na temat tej rośliny. Na szczęście, według niego, przyjmowanie antybiotyków i palenie marihuany wcale nie jest tak szkodliwe jak przypuszcza wiele osób.

„Istnieje wiele interakcji leków z substancjami dnia codziennego. Na przykład, nawet kofeina, wchodzi w interakcje z 82 lekami, obejmując od umiarkowanych do nawet poważnych” wyjaśnia Roycroft.

Nawet coś tak nieszkodliwego jak grejpfrut, może mieć negatywny wpływ na antybiotyki. Owoc ten może zakłócać metabolizm wielu leków, w tym niektórych antybiotyków stosowanych w leczeniu niektórych chorób układu oddechowego, żołądka itd.

Podsumowując, Roycroft mówi, że nie ma problemu z mieszaniem marihuany i antybiotyków. Możesz po prostu doświadczyć nasilonych działań leku.

„W Medicinal Cannabis Resource Centre Inc. mamy pacjentów, którzy stosują antybiotyki i nie zabraniami im ani stosowania cannabis, ani leków,” mówi Roycroft.

Jeśli jednak dla ciebie jest to problem, który cię niepokoi, zapytaj lekarza, który przepisuje ci marihuanę – w końcu nie ma nic złego w otrzymaniu dodatkowej porady medycznej od profesjonalisty.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.