nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Trzymaj dym tylko 3 sekundy

Każdy z nas słyszał od przyjaciela: „Jeśli przytrzymasz dłużej, twój haj będzie mocniejszy”. No to teraz słuchaj, przyszedł czas, aby wyjaśnić to nieporozumienie. Rozprzestrzenianie plotek dotyczących palenia cannabis może prowadzić do nieprzyjemnych skutków ubocznych, które oczywiście można łatwo uniknąć poprzez weryfikowanie tego, co mówią przyjaciele.

Więc dlaczego wystarczy trzymać bucha tylko 3 sekundy?

Zacznijmy od płuc. Niezależnie od tego, jaką metodę inhalowania wybierzesz, dotyczy to ciebie. Kiedy wdychasz cannabis, twoje płuca zachowują się tak, jak gdybyś wziął gigantyczny łyk świeżego powietrza.

W miarę rozszerzania się płuc, pęcherzyki powietrza odbierają tlen wraz z THC i innymi kannabinoidami i przekazują je do naczyń krwionośnych. W ten sposób THC transportowane jest przez organizm, a ty odczuwasz haj.

Nieporozumienie polega na tym, że trzymanie dymu dłużej oznaczać będzie mocniejszy haj. Z wielu powodów jest to nieprawda. Po pierwsze, powodem dla którego czujesz się bardziej upalony jest to, że kiedy trzymasz dłużej, pozbawiasz mózg tlenu.

Ponadto, zgodnie z badaniem przeprowadzonym w 1997 roku twoje płuca są w stanie wykorzystać tylko tyle, ile substancji zaaplikujesz. Badanie mówi: „Płuca pobierają około 5% całkowitego wychwytu tlenu”. 5%? To niewiele. Niezależnie od tego, jak długo przytrzymasz dym, twoje ciało i płuca z tego nie skorzystają.

Zdziwiony tym odkryciem? Rozumiemy. Wszyscy lubiliśmy wierzyć w to, że trzymanie dymu dłużej sprawi, że haj będzie mocniejszy. Niestety tak nie jest. Na szczęście są sposoby na zintensyfikowanie go za pomocą różnych innych metod.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.