Uzyskaj zdrowie z mikro – dozowaniem cannabis

Pytaniem, które pojawia się bardzo często na tapecie jest „Jak stosować cannabis, aby otrzymać optymalnie dobre samopoczucie?” W pewnym sensie jest to pytanie za milion dolarów, ponieważ marihuana jest bardzo osobista i posiada inne działanie w zależności od osoby, więc co działa na ciebie nie musi działać na twojego kolegę.

Mikro – dozowanie jest tym, co uważam za jeden z największych i najnowszych trendów w 2017 roku, a które związane są z cannabis.
Mikro – dozowanie zachodzi wtedy, gdy konsument spożywa małe dawki cannabis, aby stworzyć pożądany efekt. Może to być w celu łagodzenia bólu, podniesienia samopoczucia, zmniejszenia lęku, pobudzenia kreatywności, podniesienia koncentracji.
Ludzie nie znający się na marihuanie często zakładają, że jeśli dana osoba bierze marihuanę w jakiejkolwiek formie to z pewnością tylko po to, aby uzyskać uczucie haju.
Oczywiście ta teoria sprawdza się w niektórych przypadkach, ale nie ma to nic wspólnego z mikro – dozowaniem.

Mikro – dozowanie ma kilka zalet. Najlepiej stosować je w systemie dwa do trzech razy dziennie. W rezultacie zapobiegać możesz przewlekłym migrenom, czy wywoływać ogólne poczucie spokoju.

Inną zaletą mikro-dozowania jest, nawet przy wyższym współczynniku THC, że przy spożyciu tak niewielkiej ilości jesteś w stanie prowadzić bardzo aktywny tryb życia. Jeśli jesteś entuzjastą konopi, mikro-dozowanie jest świetnym sposobem, aby złagodzić codzienny stres.

W tym roku dodano na rynek wiele produktów z mikro dawkami cannabis. Zazwyczaj mikro dozowany produkt, taki jak produkty spożywcze, zawiera od 1 mg do 5 mg THC (i/lub CBD). Najlepszym dla każdego, kto nowy jest w tym temacie jest rozpoczęcie swojej przygody od dawki 2.5 mg i obserwowanie ogólnego efektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.