Różne metody palenia powodują inny haj?

Istnieje ponad stu sposobów na palenie marihuany. Od klasycznego jointa, przez lodowe bongo, możliwości są nieograniczone, jeśli chodzi o palenie cannabis. Ale co z uczuciem haju, na którym nam tak bardzo zależy? Większość zaawansowanych palaczy z pewnością zależy różnice pomiędzy niektórymi metodami, ale w dużej mierze efekt zależy od danej osoby. Nie wspominając o tym, że na haj wpływa również kilka innych czynników, takich jak na przykład odmiana, którą masz zamiar palić.

Czy różne metody palenia dają inne doświadczenie haju?

Obecnie, metody palenia są dosłownie nieograniczone. Od arbuzów poprzez bongo, jeśli ktoś bardzo chce palić, na pewno znajdzie na to sposób.

Ale co z hajem? Czy zależy on od wybranej metody? Odpowiedź brzmi: tak. Różne metody palenia mogą dać różne doświadczenie. Ale niekoniecznie jest to uniwersalna prawda odnoszącą się do każdego urządzenia.

Mimo, że istnieją setki sposobów palenia, główne, o których można coś więcej powiedzieć to blanty, waporyzatory, bonga. Ale znowu, wszystko zależy od osoby. Niektórzy ludzie zauważą różnicę pomiędzy każdą możliwą metodą.

Po pierwsze, spliffy. Spliffy łączą zarówno tytoń jak i marihuanę, tworząc niepowtarzalny haj. Nie tylko odczuwasz efekty nikotyny, ale także marihuany. Jednak mieszanie tytoniu i cannabis może być szkodliwe dla zdrowia.

Po drugie, waporyzatory. Ludzie często mówią, że haj jest czystszy. Dzieje się tak dlatego, że nie wdychasz szkodliwych toksyn. Możesz również regulować temperaturę, tworząc inne odczucie haju.

Kolejne, blanty. Blanty to wydrążone cygara, które następnie są wypełniane marihuaną i mocno zwijane. Jednak opakowania z cygar są nadal wykonywane z tytoniu, więc jeśli jesteś przeciwnikiem nikotyny, blanty nie są najlepszym wyborem dla ciebie.

Wreszcie bongo. Większość palaczy zgodzi się co do tego, że bongo zapewnia miły i potężny haj. W przeciwieństwie do jointów, bongo pozwala wdychać duże ilości dymu do płuc.

Oprócz metody, którą wybierzesz, na haj ma również wpływ kilka innych czynników. Najbardziej oczywistym czynnikiem jest odmiana.

Na przykład, sativa zapewnia większą stymulację. Indica cechuje się bardziej relaksującym hajem.

Kluczową rolę odgrywa również twoja tolerancja. Tylko dlatego, że jedna osoba czuje się niesamowicie po kilku buchach, nie oznacza że kolejna doświadczy tego samego.

Wierz lub nie, ale środowisko w którym palisz również ma wpływ na haj. Jeśli zdecydujesz się palić w miejscu, w którym obawiasz się złapania, możesz doświadczyć ekstremalnej paranoi. Z drugiej strony, jeśli wybierzesz miejsce, w którym czujesz się komfortowo i szczęśliwie, prawdopodobnie zmaksymalizuje to pozytywne aspekty doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.