nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Russell Simmons: „Marihuana jest mniej szkodliwa niż tylenol”

Russell Simmons: „Marihuana jest mniej szkodliwa niż tylenol”, GrubyLoL.com

Jedna z największych alternatywnych metod leczenia, która jest wykorzystywana obecnie w leczeniu raka to marihuana. Dlaczego zatem marihuana nie jest jeszcze zatwierdzoną i uznaną formą leczenia raka pozostaje tajemnicą dla wielu ludzi, zwłaszcza, że efekty przeciwnowotworowe kannabinoidów i THC są wykazywane raz po raz od 1980 roku.

Kiedy naukowcy odkryli receptory kannabinoidowe w ludzkim mózgu, stało się oczywiste, że nasze ciało musi syntezować coś, co wiąże się z tymi receptorami. Nasze ciała produkują te związki w naszym układzie endokannabinoidowym, który jak teraz wiadomo, jest odpowiedzialny za szereg funkcji biologicznych. Dlatego roślina ma tak szeroki potencjał terapeutyczny pod względem wielu chorób, w tym raka.

Russell Simmons może nie palić marihuany (nigdy więcej w każdym razie), ale założyciel DJ i HH potentat wie, co się dzieje, jeśli chodzi o reformę konopi. Ostatnio pojawiający się na Arsenio Hall Show, Simmons zaoferował swoje niezachwiane poparcie dla zakończenia wojny z narkotykami i wykonanie komentarzy wspierających legalizację.

Oczywiście, Simmons, członek MM i otwartego rozmawiania o wojnie narkotykowej jest członkiem TG. Podziwiamy go za jego szczere komentarze i mówienie prawdy wprost!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.