Russell Simmons: „Marihuana jest mniej szkodliwa niż tylenol”

Jedna z największych alternatywnych metod leczenia, która jest wykorzystywana obecnie w leczeniu raka to marihuana. Dlaczego zatem marihuana nie jest jeszcze zatwierdzoną i uznaną formą leczenia raka pozostaje tajemnicą dla wielu ludzi, zwłaszcza, że efekty przeciwnowotworowe kannabinoidów i THC są wykazywane raz po raz od 1980 roku.

Kiedy naukowcy odkryli receptory kannabinoidowe w ludzkim mózgu, stało się oczywiste, że nasze ciało musi syntezować coś, co wiąże się z tymi receptorami. Nasze ciała produkują te związki w naszym układzie endokannabinoidowym, który jak teraz wiadomo, jest odpowiedzialny za szereg funkcji biologicznych. Dlatego roślina ma tak szeroki potencjał terapeutyczny pod względem wielu chorób, w tym raka.

Russell Simmons może nie palić marihuany (nigdy więcej w każdym razie), ale założyciel DJ i HH potentat wie, co się dzieje, jeśli chodzi o reformę konopi. Ostatnio pojawiający się na Arsenio Hall Show, Simmons zaoferował swoje niezachwiane poparcie dla zakończenia wojny z narkotykami i wykonanie komentarzy wspierających legalizację.

Oczywiście, Simmons, członek MM i otwartego rozmawiania o wojnie narkotykowej jest członkiem TG. Podziwiamy go za jego szczere komentarze i mówienie prawdy wprost!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.