nasiona marihuany, nasiona konopi

Medyczna marihuana wyrzucona z budżetu stanu NY zostawiając cierpiących pacjentów zdanych na siebie

waga-pieniadze-marihuana

W sobotę, gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo, ogłosił, że osiągnięto porozumienie budżetowe, ale sprawa wyklucza CCA, ustawę, która pozwoliłaby ciężko chorym nowojorczykom na dostęp do medycznej marihuany pod nadzorem ich świadczeniodawcy.

Zgromadzenie objęło propozycję jako część ich budżetu, ale Senat i Gubernator odmówili objęcia tego stanowiska w ostatecznym budżecie.

Pacjenci, dostawcy i opiekunowie byli sfrustrowani, gdy dowiedzieli się, że ustawodawca po raz kolejny odmówił okazania cierpiącym chorym choć trochę współczucia i litości.

Missy Miller, której syn Oliver cierpi z powodu napadów zagrażających życiu, powiedziała „Szczerze mówiąc, jestem zniesmaczona, że oni bawią się w politykę w Alabamie, a życie mojego syna wisi na włosku. Jest to lek, który mógłby mu oraz tysiącom innych pacjentów pomóc. Ustawa musi przejść i to natychmiast.”

Skuteczność medycznej marihuany w leczeniu szeregu stanów i objawów – w tym tych związanych z epilepsją, stwardnieniem rozsianym, HIV/AIDS i rakiem – jest dobrze znana. Ponad dwadzieścia stanów i Dystrykt Kolumbii posiadają specjalne programy dotyczące medycznej marihuany.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, konopny
nasiona marihuany, thc-thc


Ta witryna grubylol.com wykorzystuje pliki cookies.