nasiona marihuany, konopi

Wszystkie odmiany posiadają unikalne kannabinoidy

Cannabis posiada ciekawą oraz różnorodną strukturę chemiczną. Wykaz kwasów, enzymów oraz związków chemicznych, które znajdują się w kwiecie konopi, różni się w zależności od odmiany. Ogólnie rzecz ujmując, THC i CBD przeważają pod wzgęldem zawartości procentowej, choć jest kilka odmian, które są wyjątkami od tej reguły i posiadają wyższe niż przeciętne poziomy ezoterycznych kannabinoidów, takich jak CBG, CBN i CBC.

Ważne jest, aby pamiętać, że niektóre odmiany i krzyżówki genetyczne są bardziej skłonne do tworzenia większych ilości tych rzadko spotykanych kannabinoidów, ale fenotyp i sposów uprawy odgrywają bardzo dużą rolę w ogólnym składzie chemicznym danej odmiany.

• Odmiany cannabis zawierające CBN

CBN wykazuje efekty typowej odmiany indica, w postaci zmniejszania bólu i stanów zapalnych, zapewniając działanie uspokajające, efekty fizyczne oraz pobudzenie apetytu. Ten kannabinoid zazwyczaj częściej znajduje się w medycznej marihuanie. Ponadto, hodowcy zauważyli, że późniejsze zbiory mogą wytworzyć wyższą zawartość CBN w utwardzanych pąkach. Ma to sens, biorąc pod uwagę fakt, że CBN jest produktem podziału THC. Im dłużej pąk jest narażony na poszczególne elementy (szczególnie ciepło i światło ultrafioletowe), tym większe prawdopodobieństwo powstania CBN.

1. Animal Cookies

Odmiany Cookie zazwyczaj posiadają efekty relaksujące.

2. Ace of Spades

Profil cytrusowy Ace of Spades oraz ogólna dominacja indica sprawiają, że odmiana idealna jest szczególnie wieczorową porą.

• Odmiany cannabis zawierające CBG

CBG, podobnie jak CBN, jest niepsychoaktywnym kannabinoidem, który znajduje się jedynie w śladowych ilościach w przeciętnej partii marihuany. Zaskakująco, CBG jest chemicznym prekursorem zarówno THC jak i CBD. Posiada wybitne zastosowanie lecznicze, pomagając pacjentom ze stanami taki jak między innymi zwiększone ciśnienie wewnątrzoczne, zapalna choroba jelit czy skurcze mięśni. Brak efektów psychoaktywnych czyni CBG niemal czystyo terapeutycznym kannabinoidem.

1. Magic Jordan

Magic Jordan to tajemniczy szczep hawajski, który jest znany w pomocy przy stanach takich jak bezsenność oraz zaburzenia lękowe.

2. Destroyer

Destroyer znany jest z ogromnej wydajności oraz solidnego poziomu THC. Profil kannabinoidowy tej odmiany oferuje zarówno zastosowanie rekreacyjne jak i lecznicze.

3. Mickey Kush

Poza radością oraz uczuciem haju, Mickey Kush może przynieść wiele korzyści konsumentom, którzy chcą zmniejszyć odczuwalne nudności oraz pozbyć się zaburzeń żołądkowo – jelitowych.

4. Allen Wrench

Allen Wrench jest mocną odmianą. Jej potężny efekt pomaga wyluzować głowę jednocześnie pobudzając ciało.

5. Inne odmiany zawierające CBG:
• Bleu Berries
• Eldorado.

• Odmiany cannabis zawierające CBC

CBC jest prawdopodobnie najbardziej niezdefiniowanym śladowym kannabinoidem w marihuanie, ale zyskuje szczególną sławę jako potencjalny lek przeciwdepresyjny.

1. 3 Kings

Odmiana znana z redukowania stesu oraz bólu.

2. Inne odmiany zawierające CBC:
• Jorge’s Diamonds #1.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.