nasiona marihuany, konopi

Jak wapować?

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwie główne metody używania waporyzatora:
• usta-płuca
• bezpośrednio płuca.

Metoda od jamy ustnej do płuc polega na tym, że najpierw bierze się parę do ust, a następnie wdycha ją do płuc. W drugiej technice natomiast kierujesz parę prosto do płuc.

Przyjrzyjmy się tym technikom bardziej szczegółowo:

Usta-płuca:
Najbardziej popularna wśród początkujących wapujących, metoda usta-płuca ściśle naśladuje technikę inhalacji stosowaną podczas palenia. Podobne jest to do picia przez słomkę, z tą różnicą że wciągamy opary do ust i trzymamy je przez chwilę. Następnie, gdy usta są pełne pary, wsysamy je do płuc, wykonując powolne i zamierzone oddechy.

Ze względu na to, że kubki smakowe dłużej doświadczają pary, metoda usta-płuca jest adresowana do osób, które lubią smak cannabis.
Metoda ta zużywa mniej baterii waporyzatora oraz cannabis. Odczuwane efekty nie są tak mocne i intensywne.

Bezpośrednio płuca:
Znana z bardziej intensywnego „uderzenia”, technika bezpośrednich płuc polega na ciągnięciu pary bezpośrednio do płuc. Wymaga głębokiego wdechy, jakbyś wysysał powietrze z balonu, opary wypełniają lub dosłownie „pompują” płuca i dostarczają duże ilości aktywnych związków do pęcherzyków płucnych.
Ta technika idealna jest dla osób bardziej doświadczonych w wapowaniu lub szukających mocniejszych efektów. Może ona powodować, że waporyzator oraz sama para będą gorące, dlatego najlepiej wdychać parę tak szybko, jak to tylko możliwe.

Bez względu na to, którą technikę wybierze, pozwól oparom pozostać w płucach przez co najmniej kilka sekund przed wydechem. Większość osób decyduje się na wydech przez usta, chociaż znajdą się także ludzie, którzy wydychają parę nosem w celu lepszego poczucia zapachu cannabis – to również jest dowolne i w pełni zależy od twoich preferencji.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.