Jak wapować?

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją dwie główne metody używania waporyzatora:
• usta-płuca
• bezpośrednio płuca.

Metoda od jamy ustnej do płuc polega na tym, że najpierw bierze się parę do ust, a następnie wdycha ją do płuc. W drugiej technice natomiast kierujesz parę prosto do płuc.

Przyjrzyjmy się tym technikom bardziej szczegółowo:

Usta-płuca:
Najbardziej popularna wśród początkujących wapujących, metoda usta-płuca ściśle naśladuje technikę inhalacji stosowaną podczas palenia. Podobne jest to do picia przez słomkę, z tą różnicą że wciągamy opary do ust i trzymamy je przez chwilę. Następnie, gdy usta są pełne pary, wsysamy je do płuc, wykonując powolne i zamierzone oddechy.

Ze względu na to, że kubki smakowe dłużej doświadczają pary, metoda usta-płuca jest adresowana do osób, które lubią smak cannabis.
Metoda ta zużywa mniej baterii waporyzatora oraz cannabis. Odczuwane efekty nie są tak mocne i intensywne.

Bezpośrednio płuca:
Znana z bardziej intensywnego „uderzenia”, technika bezpośrednich płuc polega na ciągnięciu pary bezpośrednio do płuc. Wymaga głębokiego wdechy, jakbyś wysysał powietrze z balonu, opary wypełniają lub dosłownie „pompują” płuca i dostarczają duże ilości aktywnych związków do pęcherzyków płucnych.
Ta technika idealna jest dla osób bardziej doświadczonych w wapowaniu lub szukających mocniejszych efektów. Może ona powodować, że waporyzator oraz sama para będą gorące, dlatego najlepiej wdychać parę tak szybko, jak to tylko możliwe.

Bez względu na to, którą technikę wybierze, pozwól oparom pozostać w płucach przez co najmniej kilka sekund przed wydechem. Większość osób decyduje się na wydech przez usta, chociaż znajdą się także ludzie, którzy wydychają parę nosem w celu lepszego poczucia zapachu cannabis – to również jest dowolne i w pełni zależy od twoich preferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.