Oreo zapłaci Ci 500.000 dolarów jeśli wymyślisz nowy smak ciastek!

Zgadza się, Oreo chce zapłacić pół miliona dolarów osobie, która wymyśli nowy smak ulubionych ciastek mieszkańców Ameryki.
To jak, chcesz 500.000 dolarów za wymyślenie nowego smaku Oreo?

Firma zastrzega, że wcale nie musi to być nic podobnego do słodkiego, białego wypełnienia umieszczonego między dwoma czekoladowymi ciastkami, które kochasz, a które uczyniło Oreo jednymi z ulubionych ciastek w Ameryce (oczywiście do czasu, kiedy na rynku znajdzie się Oreo z marihuaną).

Tak, firma Oreo postanowiła wyjść fanom naprzeciw, tworząc konkurs #MyOreoCreation, który pozwala na wymyślenie każdemu z nas własnego smaku Oreo. Zachwyca nie tylko idea posiadania własnego smaku ciastek, ale również nagroda, która wynosi w konkursie aż 500.000 dolarów.

Co najważniejsze, reguły są bardzo proste. Wszystko co musisz zrobić, to zaproponować pomysł na ciastko Oreo, co można zrobić w dowolnym ośrodku konkursowym Oreo (gdzie musisz zarejestrować adres e-mail), dozwolone opcje to również Twitter i Instagram.

W przypadku społecznościowych postów multimedialnych, musisz użyć dwóch hasztagów, #MyOreoCreation oraz #Contest, jako odpowiedź na post Oreo. Istnieje również możliwość dołączenia poprzez wiadomość (na numer 59526).

Trzej finaliści otrzymają po 25.000 dolarów, a ich propozycje trafią na półki sklepowe w całej Ameryce w maju 2018 roku. Zwycięzca największej nagrody, bo aż pół miliona dolarów, zostanie ustalony przez największą liczbę głosów. Następnie Oreo przeniesie zwycięski smak do masowej produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.