nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Trzymaj marihuanę z dala od dzieci

CNN niedawno wydało artykuł na temat niebezpieczeństw związanych z cannabis i dziećmi. Nie popełnij tego błędu – z wyjątkiem konkretnych zabiegów medycznych, dzieci nie powinny stosować cannabis.

Wzrost liczby hospitalizowanych dzieci?

Według CNN, Francja napotyka dramatyczne wzrosty hospitalizowanych dzieci w wieku do 6 roku życia. Od 2004 do 2014 roku wizytacje w nagłych wypadkach po spożyciu marihuany wzrosły o 133 procent. Główna przyczyna obejmuje wzrost mocy dostępnej na rynku marihuany – od średnio 9 procent w 2004 roku do średnio 20 procent 2014 roku.

Raport zaznacza jednak, że najbardziej rozpowszechnioną formą marihuany we Francji jest haszysz a nie kwiaty. Haszysz, lepka żywica o wysokim stężeniu THC może zawierać od 60 do 90 procent THC. Zjedzenie kawałka haszyszu potrafi powalić dorosłego człowieka na kolana, a co dopiero dziecko.

Niestety, francuskie badanie mówi, że aż 32 dzieci zapadło w śpiączkę na czas nieokreślony. W Stanach Zjednoczonych te liczby również doświadczają nieoczekiwanego wzrostu.

Chociaż obawy dotyczące dzieci i cannabis są ważne, to nie sam produkt powoduje niebezpieczeństwo. Na całym świecie małe dzieci kończą na ostrym dyżurze z praktycznie każdego możliwego powodu.

Od kolorowych mydełek po małe zabawki, dzieci próbują jeść wszystko. Jeśli dodatkowo widzą, że osoby dorosłe coś spożywają – próbują naśladować rodziców.

Przechowuj cannabis bezpiecznie!

• Edukuj dzieci na temat zagrożeń związanych ze spożyciem substancji przeznaczonych wyłącznie dla dorosłych. Na rynku istnieją książki na temat rozmów z dziećmi o marihuanie, pomagając tym samym uzyskać im wyobrażenie na ten temat bez konieczności wchodzenia w tematy naukowe.
• Trzymaj cannabis oraz wszystkie inne leki poza zasięgiem dzieci. Traktuj cannabis jak wszystkie inne leki.
• Umieść cannabis i akcesoria w bezpiecznym pojemniku. Samo miejsce znajdujące się poza ich zasięgiem może okazać się niewystarczające.

To nie wzrost wykorzystania danej substancji powoduje te wypadki. Wina leży na ramionach tych, którzy zostawiają substancje w miejscach, do jakich dzieci mogą się z łatwością dostać. Aby zachęcić do legalnego, odpowiedzialnego stosowania, musimy zachęcić wszystkich nie tylko do odpowiedzialnej konsumpcji, ale także do bezpiecznego przechowywania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.