Wszystkie stany USA zalegalizują marihuanę do 2021 roku

Jak sugerują raporty, wszystkie stany USA zalegalizują marihuanę do 2021 roku. Większość stanów – 29 – już zalegalizowała cannabis. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami oraz prognozami, sześć kolejnych stanów przystąpiło do „klubu”. Przwiduje się, że do następnego roku około 35 ze wszystkich stanów USA będzie cieszyć się legalną marihuaną.

Nie jest to jednak najlepsza wiadomość. Tą wiadomością jest to, że w przypadku większej liczby państw mających zalegalizowaną marihuanę, wkrótce może przyjść dzień, kiedy rząd federalny usunie cannabis z listy nielegalnych narkotyków. Ponadto stwierdzono, że nowy przemysł marihuany może przynieść wiele możliwości biznesowych.

Matthew A. Karnes, założyciel firmy zajmującej się badaniami związanymi z cannabis, powiedział w wywiadzie:

„Zbieramy dane i analizujemy trendy na każdym rynku państwowym, a dostarczane dane są podzielone i generalnie nie są spójne z każdym rynkiem.” Dalej mówił, że głównym motywem ich badań jest doprowadzenie fascynujących aspektów powstającego przemysłu cannabis przed oczy inwestorów. W najnowszym raporcie GreenWave podzieliło się tłem branży pośród wielu innych kluczowych tematów.

Podczas wywiadu Mathew Karnes opowiadał o problemach z marihuaną, które dotyczą prawodawstwa, konsumpcji i dystrybucji.

Według niektórych, Mathew jest zbyt optymistyczny opowiadając się za całkowitą legalizacją przez 2021 rokiem. Jednak Karnes twirrdzi, że każdy stan będzie dążyć do uzyskania dochodów z podatków, które niesie ze sobą legalizacja marihuany.

W raporcie ujawniono, że sprzedaż legalnych konopi w Stanach Zjednoczonych wyniosła w 2016 roku ponad 6,5 miliardów dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.