nasiona marihuany, konopi

Szybki wzrost stosowania opioidów wśród nastolatków

Wśród epidemii opioidowej przedawkowania wśród nastolatków wykazywały spadek w ciągu kilku ostatnich lat, ale według nowego raportu rządowego niestety tendencja ta wraca.

Po roku 2008 liczba przedawkowań zaczęła spadać. W latach 2012 i 2014 było to około 3 na 100 tys. osób, co wciąż przekładało się na prawie 800 zgonów rocznie. Większość z nich było z powodu heroiny, a nie opioidów na receptę, jednak ta liczba zdaje się przypominać o tych jak niebezpieczne mogą być opioidy.

Liczby od 2015 roku pokazują wzrost z 3.1 do 3.7 na 100 tys. co przekłada się na dziesiątki dodatkowych zgonów.

W przeciwieństwie do wskaźników nadmiernego stosowania wśród dorosłych, każdy rok przynosi stały wzrost, bez jakichkolwiek oznak spowolnienia.

Dlaczego liczba przedawkowań rośnie? Eksperci do spraw zdrowia oraz urzędnicy rządowi obwiniają o to czarny rynek.

Legalne opioidy również są bardzo powszechne, nawet wśród nastolatków, z różnych powodów, ale głównie dzięki urazom sportowym i rekreacyjnym. Jednak wywołując pewnego rodzaju zmiany w mózgu, uzależniona osoba, a zwłaszcza nastolatek, zwraca się na czarny rynek po heroinę.

Chłopcy i dziewczęta wykazują różne wskaźniki wykorzystania substancji, ale chłopcy są o wiele bardziej podatni jeśli chodzi o nadużycia. W 2015 roku przedawkowania wśród chłopców wynosiły 4.6 procent, a wśród nastoletnich dziewczyn 2.7 procent. Według danych statystycznych to najwyższy wskaźnik wśród dziewcząt od 1979 roku.

Trzymanie nastolatków z dala od narkotyków od zawsze było problemem, głównie ze względu na to, że poszukiwane przez nich emocje prowadzi do próbowania coraz mocniejszych substancji. Niestety, zbyt wielu dilerów nie obchodzi nic więcej niż prowadzenie własnego biznesu.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.