nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Pierwsza w historii reklama dotycząca cannabis w magazynie linii lotniczej

Pierwsza w historii reklama dotycząca cannabis w magazynie linii lotniczej, GrubyLoL.com

Rekreacyjny sklep z cannabis Acres Cannabis, mieszczący się w Las Vegas, właśnie ogłosił kontrakt z Allegiant Air. Kontakt na którego mocy reklama sklepu znajdzie się w magazynie linii lotniczej.
Reklama znajduje się na całej stronie magazynu od 1 września 2017 roku. Po raz pierwszy w historii cannabis reklamowane jest bezpośrednio pasażerom linii lotniczych. Kampania (która odbędzie się w październiku) jest związana z decyzją komisarzy Clark County, o zakazie reklam cannabis na taksówkach, a także o reklamie wydarzeń związanych ze spożywaniem marihuany publicznie.

Acres Cannabis, które jest właścicielem zarówno upraw w Amargosa Valley, jak i apteki w centrum Las Vegas, uważa to za historyczną chwilę w pokonywaniu barier w rozwijającym się przemyśle cannabis.
Założyciel oraz CEO, John Muller mówi

„Kampania Acres jest pierwszą tego typu. Przyczynia się ona do postępu głównego nurtu. Acres zamierza kontynuować działalność w przemyśle poprzez kultywowanie jednego z rodzajów doświadczania marihuany.

Szybko stajemy się osobami wyznaczającymi trendy na rynku w Vegas i cieszymy się, że możemy dostarczać naszą misję i nasze produkty w niezapomniany sposób.”

W ubiegłym roku, urzędnicy odnotowali 42,9 milionów gości w Las Vegas, co znacznie przekroczyło prognozowaną ilość turystów. Turyści nie tylko przybyli do Las Vegas, ale także wydali rekordową sumę pieniędzy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.