Pierwsza w historii reklama dotycząca cannabis w magazynie linii lotniczej

Rekreacyjny sklep z cannabis Acres Cannabis, mieszczący się w Las Vegas, właśnie ogłosił kontrakt z Allegiant Air. Kontakt na którego mocy reklama sklepu znajdzie się w magazynie linii lotniczej.
Reklama znajduje się na całej stronie magazynu od 1 września 2017 roku. Po raz pierwszy w historii cannabis reklamowane jest bezpośrednio pasażerom linii lotniczych. Kampania (która odbędzie się w październiku) jest związana z decyzją komisarzy Clark County, o zakazie reklam cannabis na taksówkach, a także o reklamie wydarzeń związanych ze spożywaniem marihuany publicznie.

Acres Cannabis, które jest właścicielem zarówno upraw w Amargosa Valley, jak i apteki w centrum Las Vegas, uważa to za historyczną chwilę w pokonywaniu barier w rozwijającym się przemyśle cannabis.
Założyciel oraz CEO, John Muller mówi

„Kampania Acres jest pierwszą tego typu. Przyczynia się ona do postępu głównego nurtu. Acres zamierza kontynuować działalność w przemyśle poprzez kultywowanie jednego z rodzajów doświadczania marihuany.

Szybko stajemy się osobami wyznaczającymi trendy na rynku w Vegas i cieszymy się, że możemy dostarczać naszą misję i nasze produkty w niezapomniany sposób.”

W ubiegłym roku, urzędnicy odnotowali 42,9 milionów gości w Las Vegas, co znacznie przekroczyło prognozowaną ilość turystów. Turyści nie tylko przybyli do Las Vegas, ale także wydali rekordową sumę pieniędzy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.