nasiona marihuany, konopi

Pierwsza w historii reklama dotycząca cannabis w magazynie linii lotniczej

Rekreacyjny sklep z cannabis Acres Cannabis, mieszczący się w Las Vegas, właśnie ogłosił kontrakt z Allegiant Air. Kontakt na którego mocy reklama sklepu znajdzie się w magazynie linii lotniczej.
Reklama znajduje się na całej stronie magazynu od 1 września 2017 roku. Po raz pierwszy w historii cannabis reklamowane jest bezpośrednio pasażerom linii lotniczych. Kampania (która odbędzie się w październiku) jest związana z decyzją komisarzy Clark County, o zakazie reklam cannabis na taksówkach, a także o reklamie wydarzeń związanych ze spożywaniem marihuany publicznie.

Acres Cannabis, które jest właścicielem zarówno upraw w Amargosa Valley, jak i apteki w centrum Las Vegas, uważa to za historyczną chwilę w pokonywaniu barier w rozwijającym się przemyśle cannabis.
Założyciel oraz CEO, John Muller mówi

„Kampania Acres jest pierwszą tego typu. Przyczynia się ona do postępu głównego nurtu. Acres zamierza kontynuować działalność w przemyśle poprzez kultywowanie jednego z rodzajów doświadczania marihuany.

Szybko stajemy się osobami wyznaczającymi trendy na rynku w Vegas i cieszymy się, że możemy dostarczać naszą misję i nasze produkty w niezapomniany sposób.”

W ubiegłym roku, urzędnicy odnotowali 42,9 milionów gości w Las Vegas, co znacznie przekroczyło prognozowaną ilość turystów. Turyści nie tylko przybyli do Las Vegas, ale także wydali rekordową sumę pieniędzy!

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.