nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Jakie są szanse, że Illinois zalegalizuje rekreacyjną marihuanę?

Senator Stanowy, Heather Steans i Kelly Cassidy wprowadziły identyczne ustawodawstwo w obu izbach General Assembly. Wnioski umożliwiają osobom dorosłym w wieku powyżej 21 roku życia na posiadanie do 28 gramów marihuany przy jednoczesnym wykorzystaniu już istniejącej struktury regulacyjnej odnośnie programu medycznej marihuany.

Gubernator Illinois Bruce Rauner, który będzie ubiegać się o reelekcję w listopadzie, powiedział, że nie poprze legalizacji rekreacyjnej marihuany. W ostatnim wywiadzie powiedział, że zawetowałby wniosek odnośnie rekreacyjnej marihuany, gdyby został on zatwierdzony przez ustawodawcę.

„Myślę, że to pomyłka” – powiedział Rauner. „Wiesz, w Kolorado, w Kalifornii i kilku innych miejscach przeprowadza się masowy eksperyment na ludziach. Powinniśmy zobaczyć najpierw jak substancja wpływa na życie i jak bardzo może ranić młodych ludzi, zanim w ogóle rozważymy podjęcie decyzji.”

Mieszkańcy Illinois mogą również mieć możliwość oficjalnego wypowiedzenia się na temat legalizacji marihuany w listopadzie tego roku.
Zaoferowano już także ankietę, w której zadano pytanie prosząc wyborców o wypowiedzenie się na temat tego, czy popierają legalizację rekreacyjnej marihuany wśród dorosłych powyżej 21 roku życia i starszych.

Senator stanu, Bill Cunningham powiedział, że wyniki głosowania „doprowadzą do debaty” i „dadzą możliwość zarejestrowania opinii.”

W 2016 roku, gubernator Rauner dekryminalizował posiadanie drobnych ilości marihuany w Illinois, uznając posiadanie 10 gramów marihuany lub mniej za przestępstwo cywilne i ustanawiając karę grzywny w przypadku wykroczenia go – do 200 dolarów amerykańskich. Projekt polityki cannabis przewidywał, że legalizacja marihuany będzie generować coroczne dochody z podatków od 350 do 700 milionów dolarów.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.