nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Grupa zwolenników z Saint Lucia domaga się radykalnych zmian

Grupa zwolenników z Saint Lucia domaga się radykalnych zmian, GrubyLoL.com

Działacze na rzecz konopi w Saint Lucia chcą, aby rząd zdekryminalizował narkotyk.

Istnieje rosnący w siłę ruch na rzecz legalizacji konopi na Karaibach, a zwolennicy leku w ostatni weekend wyszli na ulicę i zażądali zmodernizowania przez rząd podejścia do polityki narkotykowej uznając lecznicze i religijne wartości marihuany.

Organizatorzy powiedzieli, że jest zbyt wiele rozmów i brak jakichkolwiek działań w tej sprawie.

„Chcemy by rząd spojrzał na zmianę prawa poważniej. Chcielibyśmy, aby to była kwestia polityczna,” powiedział Andre Decaires, były prezydent tzw. ruchu na rzecz legalizacji konopi/ Mówi, ze dekryminalizacja jest dobrym pierwszym krokiem w kierunku ostatecznej legalizacji leku.

„Mam nadzieję, że możemy podjąć się poważniejszej debaty o tym, czy powinniśmy wysyłać ludzi do więzienia za posiadanie marihuany. Marsz był wspaniały, a przesłanie osiada w głowach mieszkańców. Dekryminalizacja marihuany może prowadzić do początku mody na przemysł konopny, przełomów medycznych, wolności religijnej i sukcesu gospodarczego.”

Członkowie społeczności Rastafarian wyszli w dużej ilości na ulicę, pomagając w obsłudze wydarzenia. Podczas, gdy Rastafarianie używają marihuanę w ceremoniach religijnych, mówią, że roślina jest również ważna dla zdrowia i pomoże uzdrowić gospodarkę.

„Ma to wartość handlową. Innym powodem są wartości religijne. Inny powodem jest rekreacja, ponieważ większość członków naszej grupy lubi siedzieć i po prostu palić skręta, ale największym powodem dla nas jako organizacji Rastafarian, grupy religijnej, jest to, że chcemy jej jako sakrament,” powiedział Michael Andrew, przewodniczący Rastafarian.

Minister Saint Lucia powiedział, że nadszedł czas, aby marihuana stała się kwestią osobistego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.