Grupa zwolenników z Saint Lucia domaga się radykalnych zmian

mrowka-niesie-lisc-marihuany

Działacze na rzecz konopi w Saint Lucia chcą, aby rząd zdekryminalizował narkotyk.

Istnieje rosnący w siłę ruch na rzecz legalizacji konopi na Karaibach, a zwolennicy leku w ostatni weekend wyszli na ulicę i zażądali zmodernizowania przez rząd podejścia do polityki narkotykowej uznając lecznicze i religijne wartości marihuany.

Organizatorzy powiedzieli, że jest zbyt wiele rozmów i brak jakichkolwiek działań w tej sprawie.

„Chcemy by rząd spojrzał na zmianę prawa poważniej. Chcielibyśmy, aby to była kwestia polityczna,” powiedział Andre Decaires, były prezydent tzw. ruchu na rzecz legalizacji konopi/ Mówi, ze dekryminalizacja jest dobrym pierwszym krokiem w kierunku ostatecznej legalizacji leku.

„Mam nadzieję, że możemy podjąć się poważniejszej debaty o tym, czy powinniśmy wysyłać ludzi do więzienia za posiadanie marihuany. Marsz był wspaniały, a przesłanie osiada w głowach mieszkańców. Dekryminalizacja marihuany może prowadzić do początku mody na przemysł konopny, przełomów medycznych, wolności religijnej i sukcesu gospodarczego.”

Członkowie społeczności Rastafarian wyszli w dużej ilości na ulicę, pomagając w obsłudze wydarzenia. Podczas, gdy Rastafarianie używają marihuanę w ceremoniach religijnych, mówią, że roślina jest również ważna dla zdrowia i pomoże uzdrowić gospodarkę.

„Ma to wartość handlową. Innym powodem są wartości religijne. Inny powodem jest rekreacja, ponieważ większość członków naszej grupy lubi siedzieć i po prostu palić skręta, ale największym powodem dla nas jako organizacji Rastafarian, grupy religijnej, jest to, że chcemy jej jako sakrament,” powiedział Michael Andrew, przewodniczący Rastafarian.

Minister Saint Lucia powiedział, że nadszedł czas, aby marihuana stała się kwestią osobistego wyboru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.