Pierwsze zamówienie Tweed jest opóźnione

konopia-marihuana-balsam-opaowanie-balsamu-z-konopia-th-cbd

Pierwsza partia medycznej marihuany pochodzącej od Tweed zostanie dostarczona miesiąc później niż planowano, poinformowała spółka w czwartek.

W oświadczeniu wydanym 1 sierpnia, Licencjonowany Producent bazujący w Ottawie przyznał się, że nie uda mu się spełnić obietnicy w dostarczeniu pierwszego zamówienia na czas.

„Do tej pory, szybko zawiedliśmy. Mimo, że nasze pierwsze szczepy były dostępne, nie będą one jeszcze dostarczane,” mówi post na stronie internetowej spółki.

„Jako nowo rozwijająca się firma i uprawiająca swoje pierwsze partie, każdy krok zajął dłużej niż oczekiwaliśmy – zwłaszcza testowanie produktów,” kontynuuje.

Tweed, który otrzymał licencję w styczniu na podstawie programu MMPR Health Canada, poinformował również, że będzie naświetlał swoją wstępną partię. Proces, który firma zdecydowała się nazwać „zimną pasteryzacją” obejmuje wystawianie marihuany na niskich poziomów promieniowanie w celu wyeliminowania szkodliwych zanieczyszczeń.

Szereg dostawców medycznej marihuany, w tym poprzedni wykonawca Health Canada, Prairie Plant Systems, stosowali techniki promieniowania w celu zapewnienia, że jakość spełnia normy.

Ale wielu pacjentów nie zgadza się z praktyką.

„Planujemy naświetlać tylko pierwszą partię, w przyszłości taka praktyka nie będzie konieczna,” powiedział Tweed.

Tweed został zmuszony do zawieszenia rejestracji pacjentów., ze względu na większy niż oczekiwano popyt. Firma twierdzi, że priorytet dostępu do marihuany będą mieli pacjenci zarejestrowani przed 21 kwietnia.

Tweed ogłosił również plany rozbudowy pomieszczeń przeznaczonych do uprawy w celu zwiększania swoich zdolności produkcyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.