Amerykanin aresztowany na poczcie w Bali

Amerykanin został aresztowany na poczcie w Bali, gdy odebrał paczkę z marihuaną.

Bali, Indonezja – indonezyjscy urzędnicy powiedzieli we wtorek, że aresztowali trzech cudzoziemców, którzy próbowali przemycić nielegalne narkotyki na turystyczną wyspę Bali.

Biuro celne Bali przedstawiło trzech mężczyzn z Australii, Malezji i Stanów Zjednoczonych na konferencji prasowej w urzędzie celnym w pobliżu lotniska.

Jedynym podejrzanym zidentyfikowanym z nazwiska był Australijczyk, Isaac Emmanuel Roberts. Malezyjczyk i Amerykanin zostali wprowadzeni do rejestru jako CHJ i KSL.

Szef celny Himawan Indarjono powiedział, że 35 – letni Roberts został aresztowany na lotnisku w Bali 4 grudnia, niosąc 19,9 gramów (0,7 uncji), metaamfetaminy i 6,2 grama (02 uncji) ekstazy.

Powiedział on także, że 30 – letni Malezyjczyk został aresztowany na lotnisku 8 listopada za posiadanie 3 gramów (0,1 uncji) marihuany i 0,65 gramów (0,02 uncji) kokainy.

„Mamy nadzieję, że te aresztowania były w stanie ochronić nasze społeczeństwo przed negatywnym wpływem narkotyków” – powiedział Indarjono. Dodał, że wszyscy trzej podejrzani zostali przekazani policji.

Indonezja ma bardzo surowe przepisy antynarkotykowe, a skazani handlarze mogą zostać nawet rozstrzelani przez pluton egzekucyjny. Ponad 150 osób znajduje się obecnie w celi śmierci, głównie za przestępstwa narkotykowe, a około jedna trzecia to obcokrajowcy.

Osiemnaście osób skazanych za przestępstwa związane z narkotykami zostało straconych przez obecnego prezydenta Joko „Jokowi” Widodo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.