nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Urugwaj musi ustanowić rządowe sklepy cannabis

Urugwaj ustanawia dedykowane, rządowe sklepy z cannabis, po tym jak banki straszą apteki.

Banki odmówiły współpracy z firmami powiązanymi z cannabis w celu przestrzegania międzynarodowych przepisów finansowych.

MONTEVIDEO, Urugwaj – Rząd Urugwaju ogłosił w środę, że zmienia system handlu detalicznego związanego z legalną marihuaną, ponieważ banki utrudniają aptekom sprzedaż cannabis zgodnie z planem.

Banki odmawiają współpracy z firmami powiązanymi z cannabis w celu przestrzegania międzynarodowych przepisów finansowych zakazujących otrzymywania pieniędzy związanych z narkotykami i farmaceutykami – mówią urzędnicy.

Aby uniknąć problemów, z którymi borykają się apteki, Urugwaj otworzy sklepy sprzedające marihuanę za gotówkę, powiedział urzędnik państwowy, Juan Andres Roballo.

W lipcu marihuana trafiła do sprzedaży w 16 aptekach na podstawie ustawy z 2013 roku, która uczyniła z Urugwaju pierwszy kraj, który zalegalizował rynek cannabis obejmując cały łańcuch od rośliny do zakupu. Od tego czasu co najmniej trzy apteki postanowiły nie sprzedawać marihuany po ostrzeżeniach z banków.

Prowadzenie firmy bez możliwości bankowania jest trudne w Urugwaju. Między innymi, prawo Urugwaju zakazuje wypłat gotówkowych lub czeków dla pracowników i wymaga, aby wynagrodzenia były wypłacane przez bezpośredni depozyt.

Niektórzy sprzedawcy detaliczni ze Stanów Zjednocznych znajdujący się w stanach, które zalegalizowały sprzedaż, napotykają podobne problemy z bankowością, ponieważ substancja pozostaje wciąż nielegalna na poziomie federalnym.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.