nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Paranoja po marihuanie?

W przypadku większości osób, marihuana zapewnia lepszą ulgę w zaburzeniach lękowych niż jakikolwiek inny lek na receptę. Niepokój jest jednym z najbardziej popularnych stanów leczonych medyczną marihuaną w miejscach takich jak Kalifornia i Kolorado. Jednak cannabis może mieć również przeciwne działanie w niektórych przypadkach.

Jakakolwiek substancja, którą aplikujemy do naszego ciała ma na nas jakiś wpływ. Niezależnie od tego, czy jest to picie czy palenie, nasz mózg odpowiada na te zewnętrzne bodźce na wiele różnych sposobów.

U większości ludzi cannabis zapewnia ulgę i zapewnia uczucie uspokojenia, które naturalnie może być nieosiągalne przez danego użytkownika. THC i CBD działają na układ endokannabinoidowy (ECS).

ECS kontroluje odpowiedź mózgu na stres, strach, system nagród, i wiele innych reakcji emocjonalnych, w tym lęk. System ten kontrolowany jest przez różne substancje chemiczne w mózgu, a najmniejsze zmiany w tych substancjach mogą powodować ogromną różnicę w wydajności i zachowaniu.

Mówiąc o mózgu i marihuanie, łatwo jest zostać pochłoniętym przez anegdotyczne dowody. To, co naprawdę robi ECS jest optymalizacja naszego mózgu pomiędzy pobudzeniem i zahamowaniem.

Najdziwniejszą rzeczą dotyczącą ECS jest to, że cannabis może podczas jednej sesji spowodować w nim spustoszenie, a następnie pozostawić użytkownika w zupełnym spokoju podczas kolejnej. Podobnie jak różne substancje chemiczne mogą powodować bardzo różne reakcje zewnętrzne, różne odmiany marihuany mogą wywoływać różne reakcje.

Na przykład, odmiany indica znane są z efektów takich jak senność, odprężenie, odpoczynek, a odmiany w których dominuje sativa często podnoszą energię. W obrębie tych dwóch grup są setki różnych odmian, każda o innej konfiguracji chemicznej. Oznacza to, że każda z nich wywoływać będzie inną reakcję w danym organizmie.

W tym jak cannabis wpływa na mózg dużą rolę odgrywają również czynniki zewnętrzne.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.