Relatywne prawdy dla nocnych palaczy

Po długim dniu wykonywania swoich obowiązków nie ma nic lepszego niż słodka marihuana. Jest kilka prawd, które zrozumieć potrafią tylko nocni palacze, a oto one:

1. Gastrofaza zawsze przychodzi w niewłaściwym momencie.

Jeśli masz szczęście, gastro przyjdzie zanim lokalne restauracje będą zamknięte. Ale w dziewięciu przypadkach na dziesięć, gastrofaza nie pojawia się dopóki wszystkie punkty gdzie możesz kupić jedzenie będą rzeczywiście zamknięte.

2. Śpisz jak dziecko.

W rzeczywistości, śpisz lepiej niż dziecko. Po paleniu całą noc ulubionej indici, zapadasz w sen na dobrych kilka godzin. Budzisz się wypoczęty jak młody bóg.

3. Palisz by odpocząć.

Mimo, że niektórzy lubią stosować cannabis wcześnie rano, ty wolisz zakończyć dzień paroma buchami. Cannabis nie tylko pomaga ci się zrelaksować, ale także uwolnić się od stresu, którego mogłeś doświadczać danego dnia.

4. Nikt nie przerywa twoich sesji.

W ciągu dnia czasami trudne może okazać się znalezienie czasu na zapalenie. A nawet jeśli znajdziesz czas, najprawdopodobniej znajdą się osoby, przez które będziesz musiał przerywać. Ale w nocy większość ludzi śpi, co oznacza, że możesz palić ile chcesz, jak chcesz, i nikt tego nie przerwie.

5. Cisza.

Jaka jest kolejna zaleta, jeśli chodzi o nocne palenie? Oczywiście cisza. Ulice są ciche, podobnie jak reszta świata…

6. Noc jest idealna na przemyślenia.

Niezależnie od tego, czy masz zbyt wiele na głowie, czy masz do podjęcia ważną decyzję, noc jest najlepszym momentem na zapalenie i rozważenie tego wszystkiego. Nie ma żadnych zakłóceń, żadnych bzdur, tylko ty, twój umysł i cannabis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.