Najlepsze miejsce do palenia

Istnieje wiele sposobów i miejsc, aby palić marihuanę, ale nie ma nic lepszego, niż palenie jej w przyjaznej atmosferze z przyjaciółmi. Mimo, że zazwyczaj palenie przychodzi naturalnie, bez planowania, czasem trzeba przygotować się do wyjątkowego haju, a jest to wyjątkowo łatwe. Idealne miejsce do palenia marihuany?

1. Dobra marihuana.

Od tego właśnie się zaczyna, więc upewnij się, że wybierzesz mądrze. Jeśli wiesz, że dana odmiana sprawia, że czujesz się niespokojny, trzymaj się od niej z daleka. Jeśli wolisz palenie bongo zamiast blantów – to również jest łatwe do przygotowania.

2. Prywatność.

Jeśli dzielisz dom z osobami, które nie palą, najlepiej aby nie dowiedzieli się, że palisz. Warto jest również przestrzegać zasad obowiązujących w domu.

Bez względu na to z kim mieszkasz, jeśli te osoby nie popierają palenia marihuany, musisz upewnić się, że twoja przyjemność nie zostanie przez nich przerwana.

3. Właściwe towarzystwo.

Wraz z dobrą marihuanę, potrzebujesz również dobrego towarzystwo. Nie oznacza to, że ta osoba musi palić, ale zawsze dobrze mieć kogoś na tym samym poziomie „pobudzenia” ;). Tylko ty znacz odpowiednią osobę, która będzie dla ciebie idealnym kompanem palenia.

4. Dobra rozrywka.

Mimo, że fajnie jest debatować o wszechświecie przez wiele godzin, czasem potrzebna jest do tego inspiracja w postaci muzyki, teledysku, filmu. Plus, po długim tygodniu pracy możesz mieć po prostu ochotę na wyłączenie swojego mózgu.

5. Gastrofaza.

Mimo, że jest to ostatnia pozycja na liście, tak naprawdę powinna być na jej szczycie. Jeśli chcesz pozostać w formie, zadbaj o zdrowszą alternatywę typowych przekąsek. Cokolwiek to jest, upewnij się, że masz zapas w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.