nasiona marihuany, konopi

Ikony Hollywood, których nigdy byś nie powiązał z marihuaną

Znamy dzisiejszych aktorów Hollywood, którzy są za marihuaną. Ale jeżeli chodzi o miniony czas, media były bardziej konserwatywne, a wybór kanałów medialnych nie był tak liczny. Obecnie gwiazdy mogą zamieszczać zdjęcia w internecie paląc trawkę bez cenzury. W 1950 roku było tylko CBS, NBC, ABC i radio nadziemne.

1. James Garner

Na początku jego kariery można zauważyć jak bardzo kochał palenie marihuany, były to lata 1940 i 1950. W swoim pamiętniku z 2012 roku, The Garner Files, powiedział, że palił marihuanę od ponad 50 lat. W wywiadzie udzielonym tuż przed śmiercią powiedział, że „nie wie gdzie by bez tego był.”

2. Bing Crosby

Crosby był zadeklarowanym Republikaninem, który zdobył Oscara za grę kapłana w 1945 roku w Going My Way. Bing kochał marihuanę zanim stała się ona nielegalna w 1937 roku. To Louis Armstrong wprowadził go w świat marihuany.

3. Marilyn Monroe

Choć nie możemy być w 100% pewni, czy legendarna seks ikona paliła marihuanę, istnieje film, który przedstawia ją palącą coś, co przypomina jointa. W filmie widać, że chichocze i sprawia wrażenie osoby, która jest na haju.

4. Bob Denver

Został aresztowany w 1998 roku za odbieranie paczek z marihuaną w swoim domu. Denver początkowo powiedział, że zostały do niego wysłane przez jego przyjaciela Dawn Wells, ale nie zostało to potwierdzone w sądzie, więc skończyło się jedynie karą w zawieszeniu.

5. Tony Curtis

Curtis został złapany za posiadanie marihuany na lotnisku Heathrow w Londynie w roku 1970. W ciągu kilku lat przerzucił się na kokainę, którą jednak postawił rzucić.

6. Peter Sellers

Brytyjski aktor i komik miał słabość do marihuany, co podkreślał niejednokrotnie.

7. Montgomery Clift

Prozaik i koneser cannabis. Chociaż Clift palił marihuanę, nie mógł oprzeć się alkoholowi, co przyczyniło się do późniejszych problemów oraz choroby.

8. Billy Gray

Był u szczytu kariery, kiedy policja aresztowała go za posiadanie nasion marihuany oraz innych produktów, w wieku 24 lat. Gray spędził 45 dni w więzieniu po czym wrócił na wolność.

9. James Cobum
Mówił głośno o nowym wymiarze miłości, który otworzyły w nim marihuana oraz LSD.

10. Robert Mitchum

Jeden z najbardziej nie przejawiających skruchy palaczy marihuany w starym Hollywood. Mitchum został złapany w 1948 roku i spędził 43 dni w więzieniu za posiadanie marihuany.

11. Ava Gardner

„Uwielbiałam go. Był wyjątkowy,” powiedziała o Robert Mitchum, który po raz pierwszy pokazał jej marihuanę.

12. Larry Hagman

Hagman był pijakiem przez całą swoją karierę i zaczął stosować marihuanę jako alternatywę dla alkoholu. Zanim zmarł na raka w 2012 roku, używał marihuanę aby odzyskać apetyt podczas przechodzenie przez leczenie.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Ikony Hollywood, których nigdy byś nie powiązał z marihuaną”

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.