Ikony Hollywood, których nigdy byś nie powiązał z marihuaną

Znamy dzisiejszych aktorów Hollywood, którzy są za marihuaną. Ale jeżeli chodzi o miniony czas, media były bardziej konserwatywne, a wybór kanałów medialnych nie był tak liczny. Obecnie gwiazdy mogą zamieszczać zdjęcia w internecie paląc trawkę bez cenzury. W 1950 roku było tylko CBS, NBC, ABC i radio nadziemne.

1. James Garner

Na początku jego kariery można zauważyć jak bardzo kochał palenie marihuany, były to lata 1940 i 1950. W swoim pamiętniku z 2012 roku, The Garner Files, powiedział, że palił marihuanę od ponad 50 lat. W wywiadzie udzielonym tuż przed śmiercią powiedział, że „nie wie gdzie by bez tego był.”

2. Bing Crosby

Crosby był zadeklarowanym Republikaninem, który zdobył Oscara za grę kapłana w 1945 roku w Going My Way. Bing kochał marihuanę zanim stała się ona nielegalna w 1937 roku. To Louis Armstrong wprowadził go w świat marihuany.

3. Marilyn Monroe

Choć nie możemy być w 100% pewni, czy legendarna seks ikona paliła marihuanę, istnieje film, który przedstawia ją palącą coś, co przypomina jointa. W filmie widać, że chichocze i sprawia wrażenie osoby, która jest na haju.

4. Bob Denver

Został aresztowany w 1998 roku za odbieranie paczek z marihuaną w swoim domu. Denver początkowo powiedział, że zostały do niego wysłane przez jego przyjaciela Dawn Wells, ale nie zostało to potwierdzone w sądzie, więc skończyło się jedynie karą w zawieszeniu.

5. Tony Curtis

Curtis został złapany za posiadanie marihuany na lotnisku Heathrow w Londynie w roku 1970. W ciągu kilku lat przerzucił się na kokainę, którą jednak postawił rzucić.

6. Peter Sellers

Brytyjski aktor i komik miał słabość do marihuany, co podkreślał niejednokrotnie.

7. Montgomery Clift

Prozaik i koneser cannabis. Chociaż Clift palił marihuanę, nie mógł oprzeć się alkoholowi, co przyczyniło się do późniejszych problemów oraz choroby.

8. Billy Gray

Był u szczytu kariery, kiedy policja aresztowała go za posiadanie nasion marihuany oraz innych produktów, w wieku 24 lat. Gray spędził 45 dni w więzieniu po czym wrócił na wolność.

9. James Cobum
Mówił głośno o nowym wymiarze miłości, który otworzyły w nim marihuana oraz LSD.

10. Robert Mitchum

Jeden z najbardziej nie przejawiających skruchy palaczy marihuany w starym Hollywood. Mitchum został złapany w 1948 roku i spędził 43 dni w więzieniu za posiadanie marihuany.

11. Ava Gardner

„Uwielbiałam go. Był wyjątkowy,” powiedziała o Robert Mitchum, który po raz pierwszy pokazał jej marihuanę.

12. Larry Hagman

Hagman był pijakiem przez całą swoją karierę i zaczął stosować marihuanę jako alternatywę dla alkoholu. Zanim zmarł na raka w 2012 roku, używał marihuanę aby odzyskać apetyt podczas przechodzenie przez leczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.