Raport z Alabamy wykazał zaskakujące wyniki!

Raport z Alabamy wykazał zaskakujące wyniki! Osoby czarne aresztuje się cztery razy częściej za wykroczenia związane z marihuaną niż osoby białe.

Spośród 20 najczęstszych wykroczeń w Alabamie, posiadanie marihuany ujawniło największe różnice rasowe.

Nowy raport Southern Poverty Law Center i Alabama Appleseed Center for Law and Justice jest pierwszym raportem tego rodzaju, ponieważ bada on podatkowe i publiczne bezpieczeństwo osób, które zainteresowane są marihuaną i mieszkających w Alabamie.

Rezultaty są jednak zaskakujące, ponieważ panująca polityka jest rażąco rasistowska.

Raport wydany 18 października 2018 roku wykazał, że czarne osoby są czterokrotnie bardziej narażone na aresztowanie za posiadanie marihuany w Alabamie niż osoby białe.

Spośród 20 najczęstszych wykroczeń w Alabamie, posiadanie marihuany ujawniło największe różnice rasowe.

W raporcie zauważono, że różnice w stopach aresztowania według rasy były szczególnie skoncentrowane w kilku powiatach w całym stanie.

Z 50 najlepszych organów ścigania w Alabamie, ujętych według liczby aresztowań związanych z posiadaniem cannabis, naukowcy odkryli, że aż siedem z nich było 10 razy bardziej skłonnych do aresztowania osób czarnych, co wyraźnie odzwierciedla nastawienie policji do czarnych osób mieszkających w całym stanie.

Pomimo badań wykazujących, że nie ma różnicy między stosowaniem marihuany wśród osób białych i czarnych,, osoby czarne są cztery razy bardziej narażone na aresztowanie za posiadanie marihuany lub inne wykroczenia związane z marihuaną.

Niestety, ale egzekwowanie przepisów dotyczących posiadania marihuany powoduje paraliżujące zaległości w agencjach państwowych, których zadaniem jest analizowanie dowodów kryminalistycznych we wszystkich sprawach karnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.