Koszt bycia pacjentem medycznej marihuany

Miesięczny koszt bycia pacjentem medycznej marihuany.

W 2016 roku przeprowadzono badanie na temat tego, jaki jest miesięczny koszt bycia pacjentem medycznej marihuany. Okazało się, że ludzie przeciętnie wydają 50 – 150 dolarów miesięcznie. Wiek stosowania to od 18 do 65 roku życia, ze średnią 51%. Są to całkiem spore sumy jeśli bierzemy pod uwagę konieczność zakupu substancji, od której jesteśmy zależni w celu ulżenia swoim dolegliwościom.

Różne organizacje z wielu stanów USA uznają, że wielu obywateli może nie być w stanie pozwolić sobie na medyczną marihuanę. Niestety, licencjonowani producenci oraz rząd posiadają prawdziwy monopol na ceny konopi. Ludzie, którzy desperacko potrzebują marihuany, aby przeżyć są na prawdziwej łasce.

Na szczęście są różne organizacje, które wspierają ludzi w potrzebie. Zapewniają one łatwy dostęp do medycznej marihuany dla kwalifikujących się do leczenia pacjentów, bez względu na to, czy jest to zniżka, czy marihuana jest całkowicie bezpłatna, jest to jakiś sposób, który pomaga złagodzić ciężar finansowy, który niesie ze sobą bycie pacjentem medycznej marihuany.

W Kalifornii w 1996 roku przyjęto ustawę Proposition 215, która pozwoliła na stosowanie oraz dostęp do marihuany, mimo że FDA (Food and Drug Administratiom) nie wydało oficjalnej zgody. Ustawa została zainicjowana przez grupę aktywistów kierowanych przez Dennisa Perona, który jest amerykańskim biznesmenem oraz działaczem na rzecz marihuany. Proposition 215 była pierwszą medyczną inicjatywą dotyczącą głosowania w temacie marihuany, która przeszła na szczeblu państwowym.

Dzięki zaangażowanej wspólnocie aktywistów, która pragnie zapewniać każdemu sprawiedliwy dostęp do medycznego leczenia cannabis, wiele organizacji, licencjonowanych producentów oraz przychodni otrzymało pomoc, aby podjąć inicjatywę oraz zapewnić dostęp do niej potrzebującym pacjentom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.