nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Legalizacja marihuany może uderzyć w przestępczość zorganizowaną i czarny rynek

Legalizacja marihuany może uderzyć w przestępczość zorganizowaną i czarny rynek, GrubyLoL.com

Prawodawcy na całym świecie przekonują się do idei legalizacji marihuany, ale nie wszyscy są podekscytowani rosnącą tolerancją marihuany.

„Chciałbym, aby Amerykanie przystopowali z tą legalizacją,” mówi meksykański hodowca marihuany Rodrigo Silla dla The Washington Post.

Handel marihuany w USA już dawno został opanowany przez kartele narkotykowe na południe od granicy, zwłaszcza w stanie Sinaloa w Meksyku, znanym jako „Złoty Trójkąt.”
Ale mimo niedawno wzmożonego popytu, złagodzenie przepisów dotyczących marihuany spowodowało, że ceny hurtowe marihuany spadły ze 100 dolarów do mniej niż 25 dolarów za kilogram w ciągu ostatnich pięciu lat.

„To nie jest już tego warte,” mówi Silla, który ma 50 lat i uprawiał nielegalnie marihuanę całe swoje życie. Ten rok będzie pierwszym, w którym rolnik zrezygnuje z marihuany jako źródła dochodu.

W Kanadzie, jeden z prawników John Conroy komentuje to tak – „Rynek się łamie. Powstała nadwyżka w wyniku nielegalnej uprawy marihuany i wciąż rośnie, tak samo rośnie nadwyżka legalnej marihuany… wszyscy ludzie są na skraju rynku. Cena poszła w dół i nie mogą jej sprzedać.”

Policja wydaje się być zgodna co do tego, że zakaz jest tym, co sprawia, że handel marihuaną jest tak dochodowy i atrakcyjny.

„Nie ma absolutnie żadnego sposobu na to, że uda nam się przezwyciężyć aktualne problemy narkotykowe z bieżącą polityką, ponieważ za dużo pieniędzy przynosi sprzedaż narkotyków w tym świecie,” mówi Kash Heed, szef posterunkowy w West Vancouver, jednego z najbogatszych miast w Kanadzie.

„Zakaz narkotyków, podobnie jak zakaz alkoholu, zapewnia ogromne zyski dla organizacji przestępczych, które zaopatrują nasze ulice w narkotyki,” dodaje.

„Bez legalizacji produkcji, sprzedaży i konsumpcji razem, przestępczość zorganizowana będzie nadal spełniać popyt na rynku.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.