nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Czy prawo dotyczące medycznej marihuany ogranicza przestępczość? Badanie mówi, że jest to możliwe

medyczna-marihuana-kajdanki-wiezienie-medyczna-marihuana

Stany, które zalegalizowały medyczną mogą wykazywać lepsze statystki, jeśli chodzi o przemoc, jak wynika z najnowszych badań.

Mimo, że ponad 20 stanów zalegalizowało już marihuanę jako lek, niektórzy ludzie twierdzą, że środki te mogą napędzać działalność przestępczą.

Ale kiedy naukowcy z UT Dallas analizowali wskaźniki przestępczości w stanach z legalną medyczną marihuaną, nie mogli znaleźć żadnego dowodu na poparcie tego przekonania. Zamiast tego, ich wyniki wykazały przeciwne dane – stawki niektórych przestępstw spadły po przejściu ustaw dotyczących medycznej marihuany.

„Głównym wnioskiem jest to, że nie znaleziono wzrostu przestępczości wynikającego z legalizacji medycznej marihuany,” doktor Robert Morris, profesor kryminologii w UT Dallas, jak wyjaśniono w komunikacie.

„W rzeczywistości, znaleźliśmy dowody na obniżanie wskaźników niektórych rodzajów przemocy, czyli zabójstw i napaści.”

Przez lata studiowane, prawo medycznej marihuany było w 11 stanach: Alaska, Kalifornia, Kolorado, Hawaje, Maine, Montana, Nevada, Oregon, Rhode Island, Vermont i Waszyngton.

Żadne z siedmiu rodzajów przestępstw – łącznie z włamaniem, kradzieżą i kradzieżą samochodów – zdawało się rosnąć po przekazaniu prawa medycznej marihuany.

„Wyniki są zadziwiające,” powiedział doktor Morris. „Zabiera to subiektywne uwagi na temat związku między prawem medycznej marihuany i przestępczości, więc dialog może być bardziej w zgodzie z rzeczywistością.:

Jednak doktor Morris ostrzega przez twierdzeniem, że prawo dotyczące marihuany może rzeczywiście doprowadzić do spadku przestępczości.

„Jesteśmy ostrożni przy mówieniu, że prawo dotyczące marihuany zdecydowanie zmniejsza wskaźnik zabójstw,” wyjaśnił. Profesor mówi, że wymagane jest więcej badań, aby można było to stwierdzić na pewno.

Inne badania, wykazały spadek wypadków śmiertelnych po przejściu prawa medycznej marihuany.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Czy prawo dotyczące medycznej marihuany ogranicza przestępczość? Badanie mówi, że jest to możliwe”


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.