Nowy Jork i nowe przepisy

W ostatnich latach wiele rzeczy zmieniło się w Nowym Jorku. Obecnie jednak miasto zatwierdziło kilka praw przeciwko wapowaniu. Mimo, że większość dotyczy kampanii przeciwko tytoniowi, która odbywa się na północno – wschodnim terenie, prawa te będą również miały wpływ na ciebie, jeśli jesteś fanem wapowania w tym dużym mieście.

Po pierwsze, firmy sprzedające papierosy nie będą mogły sprzedawać produktów do wapowania. Masz ulubiony sklep na rogu pod swoim mieszkaniem? Bardzo nam przykro…

Jeśli firma sprzedaje e – papierosy, musi posiadać odpowiednią licencję. Ponadto, licencja ta nie jest zbywalna.

Obecnie możesz znaleźć wiele sklepów z akcesoriami do wapowania, prawda? Niestety, ale liczba tych sklepów zostanie zmniejszona o co najmniej połowę.

Wreszcie, jeśli mieszkasz w budynku o mniej niż 10 jednostkach, nie będziesz mógł waporyzować w obszarach należących do wspólnoty mieszkalnych. Jeśli jesteś zwolennikiem mniejszych i bardziej cichych budynków – łączymy się z tobą w bólu.

Ustawodawstwo zostało zatwierdzone przez burmistrza miasta Nowy York, Bill de Blasio, i kierowane jest głównie w przemysł tytoniowy. Chociaż niektóre z przepisów wydają się być rozsądne, z pewnością będą one miały duży wpływ na wszystkich miłośników wapowania.

Jednak na szczęście przepisy nie wejdą w życie zbyt szybko.

Nie przejmuj się zmniejszeniem ilości sklepów, w dobie dwudziestego pierwszego wieku istnieje wiele sklepów online, gdzie zakupisz produkty wysokiej jakości i zostaną one dostarczone bezpośrednio do twoich drzwi.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, którego dotknie nowe prawo, dowiedz się wszystkiego na ten temat. Porozmawiaj z przedstawicielami miasta a może i nawet państwa. Ubiegaj się o właściwe licencje i dokładnie wypełnij wszystkie dokumenty. Zajmie to z pewnością trochę czasu, ale z pewnością warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.