nasiona marihuany, konopi

Nowy Jork i nowe przepisy

W ostatnich latach wiele rzeczy zmieniło się w Nowym Jorku. Obecnie jednak miasto zatwierdziło kilka praw przeciwko wapowaniu. Mimo, że większość dotyczy kampanii przeciwko tytoniowi, która odbywa się na północno – wschodnim terenie, prawa te będą również miały wpływ na ciebie, jeśli jesteś fanem wapowania w tym dużym mieście.

Po pierwsze, firmy sprzedające papierosy nie będą mogły sprzedawać produktów do wapowania. Masz ulubiony sklep na rogu pod swoim mieszkaniem? Bardzo nam przykro…

Jeśli firma sprzedaje e – papierosy, musi posiadać odpowiednią licencję. Ponadto, licencja ta nie jest zbywalna.

Obecnie możesz znaleźć wiele sklepów z akcesoriami do wapowania, prawda? Niestety, ale liczba tych sklepów zostanie zmniejszona o co najmniej połowę.

Wreszcie, jeśli mieszkasz w budynku o mniej niż 10 jednostkach, nie będziesz mógł waporyzować w obszarach należących do wspólnoty mieszkalnych. Jeśli jesteś zwolennikiem mniejszych i bardziej cichych budynków – łączymy się z tobą w bólu.

Ustawodawstwo zostało zatwierdzone przez burmistrza miasta Nowy York, Bill de Blasio, i kierowane jest głównie w przemysł tytoniowy. Chociaż niektóre z przepisów wydają się być rozsądne, z pewnością będą one miały duży wpływ na wszystkich miłośników wapowania.

Jednak na szczęście przepisy nie wejdą w życie zbyt szybko.

Nie przejmuj się zmniejszeniem ilości sklepów, w dobie dwudziestego pierwszego wieku istnieje wiele sklepów online, gdzie zakupisz produkty wysokiej jakości i zostaną one dostarczone bezpośrednio do twoich drzwi.

Jeśli jesteś właścicielem firmy, którego dotknie nowe prawo, dowiedz się wszystkiego na ten temat. Porozmawiaj z przedstawicielami miasta a może i nawet państwa. Ubiegaj się o właściwe licencje i dokładnie wypełnij wszystkie dokumenty. Zajmie to z pewnością trochę czasu, ale z pewnością warto.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.