nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Orędownicy medycznej marihuany na Kapitolu

Orędownicy medycznej marihuany na Kapitolu, GrubyLoL.com

Zwolennicy rozpowszechniania dostępu do medycznej marihuany w Arkansas zebrali się na Kapitolu, aby porozmawiać z ustawodawcami, na kilka godzin przed przyznaniem przez stanową Medical Marijuana Commission pierwszych licencji na uprawę marihuany do celów leczniczych.

Drugi doroczny „Dzień Pacjenta” w legislaturze poprowadziła Melissa Fults, długoletnia orędowniczka medycznej marihuany w Arkansas i demokratyczny kandydat do senatu w District 33 (obecnie obejmowane przez republikańskiego senatora Jeremy Hutchinson).

W tłumie znalazły się takie osoby jak Stephen Griego, weteran wojenny, który twierdzi, że nic nie leczy doświadczanego przez niego PTSD jak cannabis i Tiffany Krisell, które 49 – letnia matka choruje na Lupus, i nie chce stosować uzależniających opioidów.

Przed tłumem ludzi ubranych w czerwone koszulki z napisem „Pacjent Nie Kryminalista”, Fults przedstawiła obecny stan medycznej marihuany:
„Tak, medyczna marihuana jest teraz legalna – pozorne marzenie nie tak dawno temu – i teraz będzie już tylko lepiej”.

„Wiesz, w 2011 roku ludzie mówili: „Eh, nie marnuj czasu. To się nigdy nie wydarzy, a już na pewno nie w Arkansas. No i zgadnij co? Udowodniliśmy, że ci ludzie byli w błędzie i nadal będziemy to udowadniać” – powiedziała. „Ustawa, którą wybraliśmy nie była tym, czego oczekiwaliśmy. Możemy to wszyscy przyznać. Ale czy możemy to zrobić lepiej? Oczywiście!”

Fults generalnie chce więcej wszystkiego: więcej warunków, które kwalifikują pacjentów do medycznej karty marihuany („minimum 40”, a jest ich teraz 18), więcej przychodni sprzedających substancję oraz większą odpowiedzialność nad tymi, którzy zostaną nagrodzeni lukratywnymi kontraktami na uprawę i sprzedaż marihuany.

„Mamy dużo pracy do wykonania, ale jesteśmy przygotowani do tego, że nie będzie łatwo”, powiedziała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.