nasiona marihuany, konopi

Orędownicy medycznej marihuany na Kapitolu

Zwolennicy rozpowszechniania dostępu do medycznej marihuany w Arkansas zebrali się na Kapitolu, aby porozmawiać z ustawodawcami, na kilka godzin przed przyznaniem przez stanową Medical Marijuana Commission pierwszych licencji na uprawę marihuany do celów leczniczych.

Drugi doroczny „Dzień Pacjenta” w legislaturze poprowadziła Melissa Fults, długoletnia orędowniczka medycznej marihuany w Arkansas i demokratyczny kandydat do senatu w District 33 (obecnie obejmowane przez republikańskiego senatora Jeremy Hutchinson).

W tłumie znalazły się takie osoby jak Stephen Griego, weteran wojenny, który twierdzi, że nic nie leczy doświadczanego przez niego PTSD jak cannabis i Tiffany Krisell, które 49 – letnia matka choruje na Lupus, i nie chce stosować uzależniających opioidów.

Przed tłumem ludzi ubranych w czerwone koszulki z napisem „Pacjent Nie Kryminalista”, Fults przedstawiła obecny stan medycznej marihuany:
„Tak, medyczna marihuana jest teraz legalna – pozorne marzenie nie tak dawno temu – i teraz będzie już tylko lepiej”.

„Wiesz, w 2011 roku ludzie mówili: „Eh, nie marnuj czasu. To się nigdy nie wydarzy, a już na pewno nie w Arkansas. No i zgadnij co? Udowodniliśmy, że ci ludzie byli w błędzie i nadal będziemy to udowadniać” – powiedziała. „Ustawa, którą wybraliśmy nie była tym, czego oczekiwaliśmy. Możemy to wszyscy przyznać. Ale czy możemy to zrobić lepiej? Oczywiście!”

Fults generalnie chce więcej wszystkiego: więcej warunków, które kwalifikują pacjentów do medycznej karty marihuany („minimum 40”, a jest ich teraz 18), więcej przychodni sprzedających substancję oraz większą odpowiedzialność nad tymi, którzy zostaną nagrodzeni lukratywnymi kontraktami na uprawę i sprzedaż marihuany.

„Mamy dużo pracy do wykonania, ale jesteśmy przygotowani do tego, że nie będzie łatwo”, powiedziała.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.