nasiona marihuany, nasiona konopi

Czy THC jest w pocie?

Wiele usłyszeć można o wypacaniu THC przez ćwiczenia lub saunę, w celu eliminowania go z organizmu, ale czy to prawda?
Ze względu na to, że delta-9-tetrahydrokannabinol (THC) wiąże się z komórkami tłuszczowymi w organizmie, ma to sens, dlaczego większość ludzi zaleca ćwiczenia raz saunę przed testami antynarkotykowymi lub przed ogólnym celem detoksykacji. Ale czy THC naprawdę można znaleźć w naszym pocie, czy jest to tylko założenie? Forensic Science International przyjrzało się temu zjawisku, a ich odkrycia zostały opublikowane przez Narodowy Instytut Zdrowia.

Zgodnie z badaniem,

„Testy potu to nieinwazyjna technika monitorowania narkotyków do 7 dni w terapiach, sprawach karnych oraz zatrudnieniach pracowników”.

Aby ustalić, czy THC będzie w pocie, naukowcy przebadali 11 osób zażywających cannabis. Po dwóch tygodniach, osiem na 11 pacjentów wykazało ujemny wynik na THC, a pozostali pozytywny.

Więc tak, THC jest zdecydowanie obecne w pocie i w rzeczywistości ma podobny okres eliminacji do moczy, zważywszy, że może tam przebywać tydzień lub dłużej.

To tłumaczy, dlaczego tak wiele osób próbujących pozbyć się THC z organizmu twierdzi, że ich pot ma zapach marihuany. Terpeny i inne związki obecne w cannabis mogą zdecydowanie wpływać na wydalany przez skórę zapach.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Czy THC jest w pocie?”

olej cbd, konopny
nasiona marihuany, thc-thc


Ta witryna grubylol.com wykorzystuje pliki cookies.