nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Czy THC jest w pocie?

Wiele usłyszeć można o wypacaniu THC przez ćwiczenia lub saunę, w celu eliminowania go z organizmu, ale czy to prawda?
Ze względu na to, że delta-9-tetrahydrokannabinol (THC) wiąże się z komórkami tłuszczowymi w organizmie, ma to sens, dlaczego większość ludzi zaleca ćwiczenia raz saunę przed testami antynarkotykowymi lub przed ogólnym celem detoksykacji. Ale czy THC naprawdę można znaleźć w naszym pocie, czy jest to tylko założenie? Forensic Science International przyjrzało się temu zjawisku, a ich odkrycia zostały opublikowane przez Narodowy Instytut Zdrowia.

Zgodnie z badaniem,

„Testy potu to nieinwazyjna technika monitorowania narkotyków do 7 dni w terapiach, sprawach karnych oraz zatrudnieniach pracowników”.

Aby ustalić, czy THC będzie w pocie, naukowcy przebadali 11 osób zażywających cannabis. Po dwóch tygodniach, osiem na 11 pacjentów wykazało ujemny wynik na THC, a pozostali pozytywny.

Więc tak, THC jest zdecydowanie obecne w pocie i w rzeczywistości ma podobny okres eliminacji do moczy, zważywszy, że może tam przebywać tydzień lub dłużej.

To tłumaczy, dlaczego tak wiele osób próbujących pozbyć się THC z organizmu twierdzi, że ich pot ma zapach marihuany. Terpeny i inne związki obecne w cannabis mogą zdecydowanie wpływać na wydalany przez skórę zapach.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Czy THC jest w pocie?”


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.