THCV Może Pomóc Schudnąć

Czy THCV może naprawdę pomóc schudnąć?

Dzisiaj mamy dla Ciebie krótki artykuł, z którego dowiesz się na to nurtujące wiele osób pytanie! Czy THCV może naprawdę pomóc Ci schudnąć?

THC-V to związek cannabis, który jest rzadki i trudny do wyekstrahowania. Wykazuje także obiecujące wyniki w odchudzaniu i leczeniu trądziku.

Ponieważ CBD i THC zajmują tak dużo naszej uwagi, łatwo jest zapomnieć, że istnieją setki innych kannabinoidów, które nie zostały jeszcze zbadane. THC-V (skrót od tetrahydrokannabiwaryny) jest jednym z tych pierwiastków i jest znany jako jeden z najrzadszych i najtrudniejszych do znalezienia i ekstrakcji związków z roślin cannabis.

W połączeniu z THC, niskie dawki THC-V podobno kontrolują najbardziej ekstremalne skutki uboczne THC, takie jak wzmożony apetyt oraz zbyt mocny haj.

Problem polega na tym, że skoro THC-V jest tak rzadki, trudno jest ocenić sam związek.

THC i THC-V zawierają podobne cząsteczki i właściwości, ale odkryto kilka interesujących różnic.

W przeciwieństwie do THC, THC-V hamuje apetyt, co czyni go dobrą opcją dla osób, które nie chcą palić marihuany i nie radzą sobie z gastro. Niektóre badania mówią, że THC-V może pomóc w leczeniu cukrzycy i regulowaniu poziomu cukru we krwi oraz że może ograniczać ataki lękowe u pacjentów z PTSD bez tłumienia ich emocji.

Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem tego związku dla siebie, poszukaj afrykańskich odmian sativa. THC-V jest prawdopodobnie obecny w większości popularnych odmian, ale eksperci twierdzą, że odmiany, które zawierają go najwięcej, to afrykańskie sativy. Popularne odmiany takie jak Durban Poison i Malawi, to dobry początek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.