nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Ten kraj pali więcej bong niż jakikolwiek inny

Ten kraj pali więcej bong niż jakikolwiek inny, GrubyLoL.com

Mimo, że istnieją kraje, które mają znacznie więcej użytkowników marihuany, zgodnie z badaniem przeprowadzonym w 2017 roku, jeden kraj kocha palenie marihuany z bongo bardziej niż jakikolwiek inny: Australia.

Według Sydney Morning Herald, marihuana jest bardziej powszechna niż legalne narkotyki, takie jak napoje alkoholowe czy tytoń. Ale jeśli chodzi o palenie ich ulubionego zioła, Australijczycy robią to z bong znanych jako „Gatorade Saxophone” (jak pokazuje raport).

Na australijskim rynku istnieje wiele firm, które tworzą ceramiczne bonga, które kształtem przypominają australijskie ikony, od kangurów po gwiazdy sportowe.

Innym ciekawym faktem, który wykazało badanie jest to, że Australijczycy lubią mieszać marihuanę z tytoniem.

Zaraz po marihuanie, która zajmuje pierwsze miejsce, na liście popularnych narkotyków znajduje się MDMA, kokaina i LSD. Dzieje się tak pomimo kosztu, który wynosi około 240 dolarów za gram (to koszt dwukrotnie wyższy w porównaniu do następnego najdroższego kraju, nie licząc Nowej Zelandii). Aby umieścić to w perspektywie – cena za kokainę w Kolumbii wynosi 2,39 dolara za gram.

Czy wyniki tego badania mogą zmienić coś w Australii?

Opierając się na badaniu pokazującym, ilu Australijczyków korzysta z cannabis, istnieje coraz więcej próśb o reformę. Mimo, że w niektórych jurysdykcjach marihuana jest zdekryminalizowana, w innych stanach istnieje jedynie opcja depenalizacji jej.

I dzieje się tak mimo tego, że większość Australijczyków popiera jakąś formę dekryminalizacji.

Australia niedawno zalegalizowała osobiste i profesjonalne wykorzystanie nasion konopi, które na wielu rynkach postrzegane są jako superfood.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.