nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Porady dotyczące rozmawiania z lekarzem o medycznej marihuanie

Porady dotyczące rozmawiania z lekarzem o medycznej marihuanie, GrubyLoL.com

Poruszanie tematu medycznej marihuany może być dla niektórych osób przerażające. Niezależnie od tego jakie są twoje pobudki do takiej rozmowy, sama myśl o tym może być dla ciebie trudna. Wiele osób nie chce rozmawiać z lekarzami o marihuanie z różnych powodów, od wstydu po strach przed konsekwencjami. Poniżej kilka wskazówek, mamy nadzieję, że skorzystasz :).

1. Bądź szczery i bezpośredni.

Ważne jest, aby pamiętać że pytanie o przepisanie medycznej marihuany lub mówienie lekarzowi, że już ją spożywasz nie jest nielegalne (w miejscach gdzie medyczna marihuana jest legalna). W rzeczywistości, lekarze są zobligowani do informowania cię na temat wszystkich bieżących tematów, które mogą być powiązane z twoją chorobą. Oznacza to, że bycie otwartym i uczciwym na temat powodów, dla których stosujesz marihuanę może pomóc.

Dopuszczenie do konsumpcji cannabis, gdy jesteś w ciąży lub dla twojego dziecka jest nieco inną historią. W niektórych regionach może do prowadzić do zawiadomienia organów ścigania.

2. Dziel się informacjami.

Im bardziej szczegółowo opiszesz swoje doświadczenia, tym lepiej lekarz będzie mógł cię leczyć. Jeśli pytasz o medyczną marihuanę i jednocześnie jeszcze nigdy jej nie stosowałeś, korzystnym może okazać się podzielenie się symptomami, z którymi masz problem i powodami, dla których uważasz, że medyczna marihuana może pomóc.

Jeśli jednak szukasz najlepszego sposobu na stosowanie cannabis, istnieje kilka rzeczy, którymi warto się podzielić. Niektóre z nich obejmują:
• Jaką metodę konsumpcji stosujesz?
• Jakich rodzajów odmian używasz? Wysokie w THC czy wysokie w CBD?
• Jakie dawki przyjmujesz?
• Czy w produktach, które stosujesz są jakieś dodatkowe substancje?
• Czy zdarzają się momenty, w których stosujesz więcej marihuany?
• Czy twoje objawy uległy zmianie odkąd zacząłeś stosować medyczną marihuanę?
• Czy doświadczasz nowych objawów lub działań niepożądanych?

3. Zadawaj lekarzowi pytania.

Ważne jest, aby zadawać jak najwięcej pytań. Im więcej pytasz, tym więcej wiesz i tym bliżej najlepszego planu leczenia siebie jesteś.
Oto kilka pytań, które warto rozważyć:
• Czy medyczna marihuana będzie oddziaływać z innymi lekami?
• Jaki rodzaj cannabis jest najlepszy dla mojego stanu?
• Jakie jest zalecane spożywanie marihuany?
• Czy są jakieś badania dotyczące marihuany i mojego stanu?
• Gdzie mogę znaleźć wiarygodne informacje na temat cannabis?
• Czy są jakieś efekty uboczne, których powinienem oczekiwać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Porady dotyczące rozmawiania z lekarzem o medycznej marihuanie”


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.