Jak Pozbyć Się Zapachu Marihuany z Domu

Dla większości konsumentów marihuany nie ma lepszego, bezpieczniejszego lub przyjemniejszego miejsca do palenia marihuany niż we własnym domu. W końcu gdzie indziej możesz znaleźć kanapę, łóżko, lodówkę i telewizor tak blisko siebie? (Prawdopodobnie w salonie Ikea, ale z pewnością ochrona nie pozwoli ci tam zapalić marihuany, nawet jeśli ładnie poprosisz.)

Spójrzmy prawdzie w oczy, palenie marihuany w domu jest najlepsze. Oprócz wygody nie musisz się martwić, że będziesz niepokoić nikogo swoim dymem, nie musisz nigdzie jechać, ani wchodzić w interakcje z kimkolwiek poza przyjaciółmi, których masz (i może osobą dostarczającą zamówione jedzenie).

Jednak podczas gdy palenie marihuany w domu jest wyraźnie super, twój dom pachnący potem dymem cannabis nie do końca.

Może mieszkasz z kimś, kto nie przepada za marihuaną. A może właśnie wróciłeś do domu z podróży, i na świeżo czujesz, że zapach marihuany w domu jest zbyt intensywny. Niezależnie od powodu, usunięcie zapachu marihuany z domu może być priorytetem. Na szczęście, istnieje wiele sposobów, które możesz wykorzystać, aby usunąć zapach cannabis z domu, niezależnie od tego, czy masz tylko godzinę, czy kilka dni, aby całkowicie go usunąć.

Eliminacja zapachu cannabis z domu w mniej niż godzinę

Jeśli bardzo się spieszysz, nie panikuj. Nawet jeśli twój szef, właściciel lub kurator jest w drodze z nieoczekiwaną wizytą, wciąż istnieje nadzieja na pozbycie się tego zapachu.

Otwórz okno. Najpierw otwórz wszystkie okna i drzwi. Pozwól świeżemu powietrzu rozprowadzić się po całym domu. Jeśli posiadasz wentylator sufitowy, pociągnij za łańcuch i wpraw go w ruch. Jeśli posiadasz przenośny wentylator, podłącz go i skieruj na okna. Im bliżej ramy okiennej można umieścić wentylator, tym lepiej. Opróżnij wszystkie popielniczki, wyrzuć resztki, usuń wodę z bongo i wynieś śmieci. Następnie rozprowadź w domu odświeżacz do powietrza w sprayu.

Eliminacja zapachu cannabis z domu, gdy masz więcej czasu niż godzinę

Powiedzmy, że masz trochę więcej czasu. Nadal przychodzą do ciebie osoby, które nie powinny poczuć tego zapachu, ale dopiero jutro. Mając tak dużo czasu, masz do wyboru kilka metod, aby usunąć ten zapach marihuany ze swojego miejsca.

Kadzidło

Stara sztuczka. Chociaż kadzidło było historycznie używane w ceremoniach religijnych, świetnie nadaje się również do maskowania dowolnej liczby zapachów.
Chwyć jedno lub dwa i po prostu rozpal. Ostry zapach z pewnością zamaskuje każdy niepożądany zapach.

Świece zapachowe

Jeśli nie czujesz atmosfery wschodniej świątyni, świece zapachowe są bardziej zachodnim sposobem na ukrycie wszelkich niepożądanych zapachy, które zamieszkują twój dom.
Jednak w przypadku świec zapachowych nie musisz mieć do czynienia z pozostałościami popiołu. Będziesz także mieć do wyboru szerszą gamę zapachów, w zależności od tego, czy jesteś w nastroju w stylu New England Beach czy Sandalwood.

Wtyczka – odświeżacz powietrza

Jeśli w ogóle nie chcesz zajmować się ogniem lub musisz na chwilę wyjść z domu, wtyczka będzie najlepszym wyborem. Ponadto, istnieje dodatkowa korzyść w postaci ciągłego maskowania zapachu, aby pokryć każdy zapach marihuany, który może próbować zaistnieć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.