nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Efekty uboczne stosowania marihuany

Efekty uboczne stosowania marihuany, GrubyLoL.com

Niektóre efekty uboczne stosowania marihuany.

Badanie przeprowadzone w Wielkiej Brytanii wykazało, że u długoterminowych użytkowników marihuany występuje zmniejszone wytwarzanie dopaminy, związku chemicznego znajdującego się w mózgu, który bezpośrednio powiązany jest z uczuciem motywacji oraz ośrodkiem nagrody. Badanie to wyjaśnia „syndrom próżniaka” kojarzony często z osobami nałogowo stosującymi cannabis od lat. W syndromie tym chodzi generalnie o unikanie pracy lub jakiegokolwiek wysiłku. Naukowcy odkryli, że po prostu mózgi tych osób wytwarzają o wiele mniej dopaminy, niż powinny.

Jeśli widziałeś Pineapple Express or Up in Smoke, z pewnością wiesz, jak radzić sobie z takimi efektami – po prostu pamiętaj, że na wszystko jest sposób.

Oprócz powyższych, marihuana powodować może również wzmożony apetyt, choć ogólnie rzecz biorąc badania pokazują, że użytkownicy marihuany ważą średnio mniej niż osoby, które jej w ogóle nie stosują. Informacje te i badania znaleźć można w American Journal of Epidemiology.

„Gastrofaza nie polega na chrupaniu marchewek i brokułów,” – mówi Berman. „Każdy je wtedy pizzę, frytki, popcorn i ogólnie żywność mało odżywczą, której nie potrzebują osoby, które próbują zrzucić kilka kilogramów.”

Berman mówi, że generalnie zniechęca do stosowania marihuany w takim przypadku, ponieważ często wydaje się w przypadku marihuany, że rozwiązuje ona nasz problem, ale również tworzy kolejny, którego wcześniej nie mieliśmy. Jak sam mówi, inne leki i zmiany behawioralne będą lepszym rozwiązaniem.

„Istnieją spore luki w badaniach nad marihuaną,” mówi. „Jako osoby w branży, jedyną i najlepszą rzeczą jaką możemy zrobić, to staranie się o jej legalizację i zachęcanie do większej ilości badań.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.