Marihuana Jest Kluczem to Dobrego Zdrowia

uprawa-marihuany-raj-na-ziemi

Nie jest tajemnicą, że w naszym świecie obserwujemy ogromny wzrost złych spraw zdrowotnych i nowotworów. Nie powinno nas to dziwić, gdy spojrzymy na to, co jemy codziennie, jaki jest stan naszego środowiska oraz jakich rodzajów produktów do pielęgnacji ciała używamy każdego dnia, które zawierają mnóstwo czynników wywołujących raka. Opinia publiczna wciąż sugeruje, że chemioterapia i promieniowanie są najlepszym sposobem na przejście leczenia raka, ale jest coraz więcej dowodów sugerujących, iż istnieją znacznie lepsze lekarstwa.

Kannabinoidy mogą równie dobrze być jednym z najlepszych zabiegów w walce z chorobami o rakiem. Jeśli słyszałeś nazwisko Rick Simpson, z pewnością słyszałeś o jego pomyśle przetwarzania marihuany lub konopi w taki sposób, gdzie jest w stanie wydobyć z niej olej i użyć tego oleju w leczeniu raka. Rick do tej pory był bardzo skuteczny w swojej pracy, a jego popularność rośnie wraz z rezultatami, które udaje mu się odnosić. Metody te stanowią poważne zagrożenie dla biznesu, którym jest rak.

Kannabinoidy odnoszą się do dowolnej grupy pokrewnych związków, które zawierają kannabinol i aktywne składniki marihuany. Aktywują one receptory kannabinoidowe w organizmie. Sam organizm wytwarza związki zwane endokannabinoidami, które odgrywają ważną w wielu procesach zachodzących w organizmie. Kannabinoidy również odgrywają rolę w systemie immunologicznym generacji i ponownej generacji. Organizm regeneruje się najlepiej, gdy jest nasycony fitosanitarnymi kannabinoidami. Kannabinoidy można znaleźć w marihuanie. Ważne jest rozróżnienie konopi i marihuany, konopia zawiera tylko do 0.3% THC, podczas gdy marihuany 0.4% THC lub więcej.

Udowodniono, iż kannabinoidy redukują komórki rakowe, ponieważ mają duży wpływ na odbudowę układu odpornościowego. Choć nie każdy szczep marihuany przynosi takie same efekty, coraz więcej pacjentów widzi sukcesy w redukcji raka w krótkim czasie za pomocą marihuany. Wbrew powszechnemu przekonaniu, palenie marihuany nie pomaga tak bardzo w leczeniu choroby. Tworzenie oleju z rośliny lub jedzenie rośliny jest najlepszym sposobem, aby uzyskać kannabinoidy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.