nasiona marihuany, nasiona konopi

Nastolatka stosująca kannabis w leczeniu białaczki uzyskała doskonałe rezultaty

marihuana-leczenie-medycyna-naturalna-thc

Ostatnie badania pokazują, że marihuana przyjmowana doustnie w postaci tego, co nazywa się „olejem konopnym” może być skutecznym sposobem na leczenie białaczki i innych nowotworów.

Studium badało nastoletnią kobietę, u której zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną z chromosomem mutacji. Mutacja ta sprawia, że przypadek białaczki jest o wiele bardziej agresywny.

Pacjentka przeszła standardowe leczenie za pomocą ostrej i agresywnej chemioterapii, jak i również przeszczep szpiku kostnego. Stwierdzono, że żaden z tych zabiegów nie był skuteczny, co doprowadziło rodzinę do szukania leczenia alternatywnego. Rodzina wybrała leczenie kannabinoidami poprzez doustne podawanie ich w postaci oleju konopnego.

W skrócie, stan pacjentki znacząco się polepszył pod względem jej liczby komórek blastycznych, które są niedojrzałymi komórkami w szpiku kostnym, a które nie kończą dojrzewając. Prowadzi to do problemów z liczbą komórek krwi i wynikami różnych typów nowotworów, takich jak białaczka.

Mimo, że pacjentka umarła, to odbyło się to ze względu na standardowe metody leczenia chemioterapią, która miała katastrofalne skutki dla pacjentki.

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Nastolatka stosująca kannabis w leczeniu białaczki uzyskała doskonałe rezultaty”

olej cbd, konopny
nasiona marihuany, thc-thc


Ta witryna grubylol.com wykorzystuje pliki cookies.