Nastolatka Stosująca Kannabis w Keczeniu Białaczki Uzyskała Doskonałe Rezultaty

Ostatnie badania pokazują, że marihuana przyjmowana doustnie w postaci tego, co nazywa się „olejem konopnym” może być skutecznym sposobem na leczenie białaczki i innych nowotworów.

Studium badało nastoletnią kobietę, u której zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną z chromosomem mutacji. Mutacja ta sprawia, że przypadek białaczki jest o wiele bardziej agresywny.

Pacjentka przeszła standardowe leczenie za pomocą ostrej i agresywnej chemioterapii, jak i również przeszczep szpiku kostnego. Stwierdzono, że żaden z tych zabiegów nie był skuteczny, co doprowadziło rodzinę do szukania leczenia alternatywnego. Rodzina wybrała leczenie kannabinoidami poprzez doustne podawanie ich w postaci oleju konopnego.

W skrócie, stan pacjentki znacząco się polepszył pod względem jej liczby komórek blastycznych, które są niedojrzałymi komórkami w szpiku kostnym, a które nie kończą dojrzewając. Prowadzi to do problemów z liczbą komórek krwi i wynikami różnych typów nowotworów, takich jak białaczka.

Mimo, że pacjentka umarła, to odbyło się to ze względu na standardowe metody leczenia chemioterapią, która miała katastrofalne skutki dla pacjentki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.