nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

Ile nasion marihuany na jedną doniczkę?

Ile nasion marihuany na jedną doniczkę?, GrubyLoL.com

W wiadomościach prywatnych dosłownie zasypujecie nas tym pytaniem, a brzmi ono:

Ile nasion marihuany przypada na jedną doniczkę?

Jest to zrozumiałe pytanie i posiada bardzo prostą odpowiedź:

Jedno. Zawsze.

Istnieje wiele rzeczy, które mogą pójść źle, jeśli zdecydujesz się zasadzić więcej niż jedno nasiono.

Chociaż teoretycznie może się wydawać, że posadzenie wielu nasion w jednej doniczce ma sens. Zaoszczędzić można wtedy pieniądze na doniczkach, glebie i składnikach odżywczych, ale w praktyce zbyt wiele jest rzeczy, które w takim przypadku mogą pójść źle.

O ile doniczka, w której sadzicie nie jest ogromnych rozmiarów, nasiona a w rezultacie rośliny, walczyć będą o składniki odżywcze oraz przestrzeń korzeniową. To nie to samo, co sadzenie marihuany w ogrodzie, gdzie mogą one rozciągać swoje korzenie w nieograniczonej przestrzeni.

W doniczce, przestrzeń jest ograniczona i umieszczenie więcej niż jednej rośliny w donicy może zahamować wzrost obu roślin.

Kolejny problem, który możesz napotkać to… rozmnażanie.

Jeśli nie kupujesz feminizowanych nasion marihuany z renomowanego banku nasion, tak naprawdę grasz w loterię. Jeśli w donicy znajdują się dwie rośliny, a jedna z nich okaże się rośliną męską – jesteś w d… 🙂

Oczywiście, możesz zabić roślinę męską, ale dwa korzenie roślin mogą być ze sobą już spętane, więc zabijesz obie rośliny.

Istnieje oczywiście wyjątek od reguły, a jest nim: hodowla. Jest to jedyny przypadek, w których umieszczenie dwóch roślin marihuany w jednej donicy ma sens.

Podsumowując – jeśli nie planujesz hodowli – pamiętaj, że jedna doniczka równa się jedno nasiono, nigdy więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie poradnik, o uprawie, hodowli, marihuany, konopi, w domu, na dworze thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.