Dlaczego każdy powinien uprawiać własną marihuanę?

Uprawianie medycznej marihuany to terapia sama w sobie, która zapewnia wiele dodatkowych korzyści. Podczas gdy obecnie przechodzimy na nowy model marihuany w naszym świecie, powinniśmy zbadać korzyści wynikające z umożliwienia osobom dorosłym posiadającym licencję na uprawę własnej marihuany.

Dlaczego?

• Kontrola jakości

Kiedy uprawiasz swoją własną marihuanę, jesteś odpowiedzialny za wszystkie rzeczy dotyczące jakości pąków. Niedoświadczeni hodowcy mogą popełnić kilka błędów tu i tam, ale ostatecznie, każdy ma możliwości do uprawy wspaniałej jakości roślin.
Przy uprawie własnej marihuany masz pewność, że nie ma na niej żadnych nieproszonych gości, infestacji, dodatkowych substancji i tak dalej. Ponadto, własne rośliny możesz trenować, przycinać… i robić z nimi co tylko chcesz.

• Haszysz

Tak, twoje rośliny mogą również posłużyć jako haszysz, ponieważ we wszystkich liściach znajduje się wiele kryształów. Warto, abyś wiedział, że każda uprawa daje ci możliwości wytworzenia więcej niż jednego produktu.

• Liście

Liście cannabis to również niesamowite produkty! Możesz z nich robić koktajle, sałatki i tak dalej. Te liście posiadają wiele wspaniałych substancji chemicznych, w tym na przykład CBD. Spożywając liście marihuany możesz utrzymywać swoją wagę na odpowiednim poziomie i regulować poziom glukozy w swoim organizmie!

• Lekarstwo

Jeśli potrzebujesz lekarstwa, i nie jesteś w stanie za nie zapłacić, dlaczego po prostu nie możesz go sobie wyhodować? To powinno być podstawowym prawem człowieka – uprawa własnego lekarstwa, a w przypadku cannabis, uprawa najlepszego lekarstwa na świecie.

Każda osoba powinna mieć możliwość uprawiania własnej marihuany z różnych powodów, a my myślimy, że nikomu nie powinno się odmawiać lekarstwa. Nie jest dobrym argumentem to, że korporacje zarabiają na tego typu zakazach. Jednostka powinna mieć prawo do uprawy roślin cannabis według własnego uznania.

Mamy nadzieję, że zgadzacie się z nami w tym temacie. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.