Wskazówki Dotyczące Uprawy Odmiany Sweet Tooth

Szukasz ciekawych odmian marihuany, to przedstawiamy Ci szczep, który jest ciekawą krzyżówką odmian. Ta hybryda zdążyła zgarnąć nagrodę, i jest pokazem growerów, którzy kochają tworzyć własne odmiany. Polecamy również przejrzeć ofertę najlepszego sklepu z nasionami marihuany w Polsce, być może znajdziesz tam ciekawą genetykę dla siebie.

Opis odmiany: Sweet Tooth to odmiana, w której dominuje indica, która została stworzona przez skrzyżowanie trzech odmian landrace na początku 2000 roku. Opierająca się na genetyce afgańskiej, nepalskiej i hawajskiej, ta wielokrotnie nagradzana odmiana ma słodki i owocowy smak, a jej efekty są głęboko relaksujące i euforyczne.

Techniki uprawy: Sweet Tooth jest równie przyjemny w uprawie jak i w konsumpcji; oferuje duże plony, a jednocześnie jest rośliną, która wymaga niewielkiej opieki; odmiana Sweet Tooth jest ogólnie odporna na szkodniki.

Czas kwitnienia: od 8 do 9 tygodni.

Wydajność: wysoka.

Poziom trudności uprawy: łatwa.

Klimat: Sweet Tooth lubi chłodniejszy klimat niż większość odmian; najlepsza temperatura dla tej odmiany to 68 – 75 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: odmiana ta rośnie dobrze zarówno indoor jak i outdoor.

Karmienie: należy intensywnie nawozić tę odmianę podczas fazy wegetatywnej, aby zachęcić ją do wzrostu i pomóc jej się rozwijać zanim wejdzie w fazę kwitnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.