nasiona marihuany, konopi

Recenzja odmiany Holy Grail Kush

Ten wielokrotnie nagradzany wariant Kush jest bardzo popularnym szczepem, szczególnie wśród tych, którzy cenią sobie doskonale wyważone odmiany, w których dominuje indica. Holy Grail Kush szczyci się niepowtarzalną mieszanką aromatów co sprawia, że palenie tej odmiany jest po prostu niesamowicie przyjemne.

Holy Grail Kush to świeża i pachnąca hybryda stworzona przez DNA genetics. W odmianie tej dominuje indica, znana jest również z wyższych niż przeciętne poziomów THC oraz bardzo relaksujących efektów, co czyni ją dobrym wyborem zarówno dla celów rekreacyjnych jak i medycznych.

Ten szczep jest wyjątkowo uspokajającym wariantem, który skutecznie łagodzi długą listę dolegliwości medycznych. Z tego powodu oraz sam fakt, że jest to niesamowicie przyjemna odmiana, Holy Grail Kush otrzymała wiele prestiżowych nagród takich jak na przykład 2011 High Times Cannabis Cup oraz 2012 Spannabis festival.

1. Efekty

Holy Grail Kush to mocny szczep, w którym dominuje indica. Jest bardzo przyjemny w paleniu. Ten szczep oferuje przede wszystkim poczucie dobrej energii, początkowo kopiąc w subtelny sposób, a następnie dokładnie rozprzestrzeniając się po całym ciele na ekscytującym oraz odprężającym poziomie, zajmując i relaksując je całe.

Holy Grail Kush sprawi, że poczujesz się szczęśliwy i zainspirowany nagłymi, ale konsekwentnymi wybuchami kolorowej euforii, co sprawia, że jest to solidny wybór, jeśli szukasz sposobu, aby odprężyć się po długim dniu stresu.

Mimo, że Holy Grail Kush jest zalecany do stosowania nocnego, może być także palony w ciągu dnia, ponieważ podnosi poziom energii i może sprawić, że poczujesz się produktywny, w przeciwieństwie do innych odmian w których dominuje indica.

2. Zapach

Holy Grail Kush posiada wyraźny zapach przypominający o świeżej filiżance kawy. Można wyczuć również ziemiste nuty sosny, z widoczną dozą ostrości.

3. Smak

Ten szczep posiada różnorodny smak, dlatego jest tak wyjątkowy i niezapomniany. Holy Grail Kush smakuje jak słodka sosna, zmieszana z ziemistym i leśnym posmakiem. W smaku można wykryć pewną ziołową przyprawę podkreśloną ostrą nutą.

4. Działania niepożądane

Holy Grail Kush posiada kilka efektów ubocznych, chociaż żaden z nich nie jest zbyt poważny, biorąc pod uwagę jego moc. W większości przypadków może powodować suche oczy oraz suchość w ustach. Może powodować u niektórych użytkowników łagodne zawroty głowy oraz sprawić, że czujesz się trochę niespokojny.

5. Medycyna

Holy Grail Kush jest idealnym wyborem wśród pacjentów medycznych, ze względu na wszechstronność jaką oferuje. Odmiana ta jest silnym lekiem odprężającym, pozwalającym cierpiącym pacjentom cieszyć się bardziej beztroskim nastrojem, bez skutków ubocznych które napotkać można w przypadku zwykłych leków farmaceutycznych.

Odmiana ta stosowana jest również z powodzeniem w leczeniu szerokiego wachlarza stanów bólowych. Holy Grail Kush może pomóc złagodzić skurcze mięśni, bóle pleców, migreny, bóle głowy, a także inne dolegliwości poprawiając ogólną jakość życia pacjenta.

Holy Grail Kush znany jest również w leczeniu zaburzeń związanych z doświadczanym nastrojem. Może pomóc tym, którzy cierpią na depresją, jak i bezsenność. Osoby, które chorują na nowotwór mogą również skorzystać na tej odmianie, ponieważ pomaga ona złagodzić nudności poprawiając ich apetyt, co ułatwia uniknięcie utraty wagi podczas leczenia.

6. Uprawa

Ten szczep jest szczególnie aromatyczny i powinien być uprawiany w ukrytej, dobrze wentylowanej przestrzeni – jeśli masz sąsiadów. Holy Grail Kush posiada gałęzie, które mogą być dosyć ciężkie, i mogą potrzebować trochę pomocy i wsparcia podczas kwitnienia. Generalnie, odmiana ta kocha składniki odżywcze oraz duże dawki światła słonecznego.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 9 – 10 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbiorów około połowy października.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.