nasiona marihuany, konopi

Recenzja odmiany G13 Haze

G13 Haze to skrzyżowanie pomiędzy niesławną odmianą G13 a oryginalym Haze. Oba szczepy są znane z wysokiej jakości, ale G13 zdecydowanie zasługuje tutaj na ukłony.

Mówi się, że odmiana G13 rozwinęła się w latach 1970 przez US Federal Medical Marijuana Distribution Program, co miało pozostać tajemnicą.

Jeśli jednak ta plotka jest prawdziwa, myślisz że Stany Zjednoczone faktycznie nie widzą potencjału w marihuanie?

1. Efekty

G13 Haze znana jest jako mocna odmiana, w której dominuje indica. W rzeczywistości, skrzyżowanie z odmianą sativa, którą jest oryginalna odmiana Haze, miało zneutralizować silny efekt uspokajający, który doświadczany był przez użytkowników.

Należy jednak pamiętać, że palenie dużych dawek może wciąż wywoływać uspokojenie umysłu i ciała, zwłaszcza u początkujących użytkowników.

Poziom THC w G13 Haze wynosi co najmniej 18%, a maksymalnie 23%. Biorąc pod uwagę fakt, ze dominuje tu sativa, można spodziewać się mocnego, psychicznego haju, który może być zbyt przytłaczający dla początkujących palaczy.

Jednak gdy do gry wejdą efekty indici, powinieneś odczuć głęboki relaks, co w zasadzie zrównoważy zbyt mocny haj.

2. Zapach

Zapach G13 Haze od razu przywodzi na myśl zapach jego rodziców. Możesz oczekiwać połączenia słodkich, owocowych nut z odrobiną drzewa sandałowego. Ten ostatni powinen przypominać bogaty, głęboko zakorzeniony aromat.

3. Smak

Naturalnie, zapach zawsze wpływa na ogólny smak. Zatem nie dziwi, że G13 Haze posiada słodki, owocowy i pikantny smak. Jego smak można przypisać jednemu z rodziców, a mianowicie Haze.

4. Działania niepożądane

Pierwszym ostrzeżeniem dla każdego, kto myśli o paleniu tej odmiany jest zastanowienie się nad poziomem zaawansowania. Do G13 Haze zdecydowanie należy podejść z ostrożnością.

5. Medycyna

Odmiana G13 została początkowo zaprojektowana do celów medycznych. W związku z tym, że hybryda pochodzi z tak użytecznej odmiany macierzystej, G13 Haze wykazuje również pewne wartości lecznicze pomymo stosunkowo niskiego poziomu CBD, który plasuje się w przedziale od 0,1% do 0,7%.

Odmiana skuteczna jest w leczeniu stresu, depresji, bezsenności. Może również pomóc złagodzić przewlekły ból, zmęczenie, bóle głowy, a nawet pobudzić apetyt.

6. Uprawa

G13 Haze może być uprawiana zarówno indoor jak i outdoor. Jednak bardziej nadaje się do uprawiania indoor. Świetnie sprawdza się w tym przypadku zastosowanie metody SOG. Obejmuje to szkolenie oraz trenowanie roślin, co przynosi dodatkowe zwiększenie plonów.

7. Czas kwitnienia

Indoor: od 8 do 9 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbiorów pod koniec września lub na początku października.

Inne Artykuły

promocja, 1 plus 1, sklep thc-thc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nasiona marihuany, automatic, sklep, thc-thc

Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.