Recenzja Odmiany Marihuany G13 Haze

G13 Haze to skrzyżowanie pomiędzy niesławną odmianą G13 a oryginalym Haze. Oba szczepy są znane z wysokiej jakości, ale G13 zdecydowanie zasługuje tutaj na ukłony. Mówi się, że odmiana G13 rozwinęła się w latach 1970 przez US Federal Medical Marijuana Distribution Program, co miało pozostać tajemnicą. Jeśli jednak ta plotka jest prawdziwa, myślisz że Stany Zjednoczone faktycznie nie widzą potencjału w marihuanie?

1. Efekty

G13 Haze znana jest jako mocna odmiana, w której dominuje indica. W rzeczywistości, skrzyżowanie z odmianą sativa, którą jest oryginalna odmiana Haze, miało zneutralizować silny efekt uspokajający, który doświadczany był przez użytkowników. Należy jednak pamiętać, że palenie dużych dawek może wciąż wywoływać uspokojenie umysłu i ciała, zwłaszcza u początkujących użytkowników.

Poziom THC w G13 Haze wynosi co najmniej 18%, a maksymalnie 23%. Biorąc pod uwagę fakt, ze dominuje tu sativa, można spodziewać się mocnego, psychicznego haju, który może być zbyt przytłaczający dla początkujących palaczy. Jednak gdy do gry wejdą efekty indici, powinieneś odczuć głęboki relaks, co w zasadzie zrównoważy zbyt mocny haj.

2. Zapach

Zapach G13 Haze od razu przywodzi na myśl zapach jego rodziców. Możesz oczekiwać połączenia słodkich, owocowych nut z odrobiną drzewa sandałowego. Ten ostatni powinen przypominać bogaty, głęboko zakorzeniony aromat.

3. Smak

Naturalnie, zapach zawsze wpływa na ogólny smak. Zatem nie dziwi, że G13 Haze posiada słodki, owocowy i pikantny smak. Jego smak można przypisać jednemu z rodziców, a mianowicie Haze.

4. Działania niepożądane

Pierwszym ostrzeżeniem dla każdego, kto myśli o paleniu tej odmiany jest zastanowienie się nad poziomem zaawansowania. Do G13 Haze zdecydowanie należy podejść z ostrożnością.

5. Medycyna

Odmiana G13 została początkowo zaprojektowana do celów medycznych. W związku z tym, że hybryda pochodzi z tak użytecznej odmiany macierzystej, G13 Haze wykazuje również pewne wartości lecznicze pomymo stosunkowo niskiego poziomu CBD, który plasuje się w przedziale od 0,1% do 0,7%. Odmiana skuteczna jest w leczeniu stresu, depresji, bezsenności. Może również pomóc złagodzić przewlekły ból, zmęczenie, bóle głowy, a nawet pobudzić apetyt.

6. Uprawa

G13 Haze może być uprawiana zarówno indoor jak i outdoor. Jednak bardziej nadaje się do uprawiania indoor. Świetnie sprawdza się w tym przypadku zastosowanie metody SOG. Obejmuje to szkolenie oraz trenowanie roślin, co przynosi dodatkowe zwiększenie plonów.

7. Czas kwitnienia

Indoor: od 8 do 9 tygodni,
Outdoor: pąki gotowe są do zbiorów pod koniec września lub na początku października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.