Recenzja Odmiany Marihuany Chemo

recenzja odmiany konopi Chemo

Początkowo, z pewnością pomyślisz, że nazwa tej odmiany jest raczej niecodzienna. Prosta, krótka, ale zmusza do zastanowienia się nad bolesnym leczeniem pacjentów, którzy zmagają się z rakiem.

Więc co jest w tej odmianie marihuany takiego interesującego oprócz nazwy?

Fakt, że nikt nie wie, skąd pochodzi lub jak została utworzona jest jednym z powodów, dla których ludzie są ciekawi spróbowania jej.

Chemo jest bardzo rzadką odmianą konopi o nieznanej genetyce. Chociaż popularna teoria dotyczy osoby o nazwisku doktor Suzuki, który twierdził, że rozwinął tę odmianę w późnych latach 60 i 70 – tych ubiegłego wieku na University of British Colombia. Tak więc, Chemo jest często określana jako UBC Chemo.

1. Efekty

Minimalny poziom THC w Chemo jest wyższy niż przeciętne 15% w większości odmian. Przy maksymalnym poziomie THC wynoszącym 29% należy spodziewać się mocnego haju, który dosłownie może zwalić z nóg.

Dzięki temu, że jest to 100% indica, oczekuje się, że użytkownicy doświadczą fizycznego haju jak przy żadnej innej odmianie. Niektórzy zgłaszają, że doświadczają także psychicznego haju, ale jest to niezwykle rzadkie doświadczenie.

Powinieneś być zaskoczony, jeśli zdecydujesz się spróbować Chemo po raz pierwszy. Możesz nie być w stanie docenić dominującego, fizycznego haju, ale uważaj, żeby cię on nie przytłoczył.

Jeśli chcesz doświadczyć uczucia przyklejenia do kanapy, wystarczy że weźmiesz jednego bucha więcej niż normalnie :). Przy mocno uspokajającym działaniu zaleca się stosowanie odmiany nocą.

2. Zapach

Jeśli kochasz zapach natury i świeżego powietrza, Chemo z pewnością będzie bardzo przyjemne dla twoich zmysłów. Zapach tej odmiany przypomina pachnący, aczkolwiek ostry zapach sosny i ziemi.

3. Smak

Ze względu na swój ziemisty i ostry zapach, Chemo posiada również niepowtarzalny smak.

4. Działania niepożądane

Zwykle suchość w ustach, wysuszone oczy, bóle głowy, krótkie epizody związane z zawrotami głowy oraz oznaki niepokoju.

5. Medycyna

Jak sama nazwa wskazuje, Chemo ma sporo wspólnego z chemioterapią oraz rakiem. Chociaż, nie ma nic wspólnego z rzeczywistym leczeniem które nazywamy chemioterapią, które jest powszechnie znanym i bolesnym doświadczeniem. Wręcz przeciwnie, odmiana Chemo pomaga złagodzić ból z jakim pacjenci z rakiem muszą sobie radzić na co dzień.

Mówi się, że doktor Suzuki opracował tę odmianę głównie dlatego, że chciał pomóc w leczeniu bólów u pacjentów poddawanych chemioterapii. Tak więc, odmiana ta posiada imponująco wysokie właściwości uspokajające.

Oprócz pierwotnego celu, Chemo znana jest ze skutecznego pobudzania apetytu. Może również pomóc w radzeniu sobie z bezsennością, stresem i depresją. Niektóre źródła twierdzą nawet, że Chemo może kontrolować napady padaczkowe oraz nudności.

6. Uprawa

Być może ze względu na fakt, że roślina jest tak rzadka, wymaga pewnego doświadczenia przy uprawie. Jeśli jesteś doświadczonym hodowcą cannabis, możesz uprawiać Chemo zarówno indoor jak i outdoor.

Jednak idealna uprawa indoor nie powinna obejmować metody SOG, co oznacza, że dotrwanie do etapu kwitnienia może potrwać znacznie dłużej. Jeśli chodzi o uprawę outdoor, odmiana toleruje zarówno chłodne jak i ciepłe warunki klimatyczne.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 8 tygodni.
Outdoor: pąki gotowe są do zbioru w połowie października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.