5 najmocniejszych odmian marihuany

1. Green Gelato

Jeśli jesteś zaprawionym palaczem marihuany, ta odmiana na pewno mile cię zaskoczy. Dzięki zawartości THC, która wynosi 27 procent, odmiana ta jest niezwykle mocna.

2. HulkBerry

Jeśli jesteś koneserem smaków, jeśli chodzi o palenie marihuany, A-Dub będzie idealnym wyborem. Przy wysokim poziomie THC, który wynosi nawet 27 procent, odmiana ta jest niesamowicie mocna. Jeśli lubisz czuć się komfortowo mimo nieprawdopodobnie mocnego haju, ta odmiana powinna się znaleźć w twoich rękach.

3. Fat Banana

Podobnie jak poprzednia odmiana, Fat Banana jest to również hybryda. Zawartość THC wynosi 27 procent. Unikaj tej odmiany jeśli jesteś początkującym użytkownikiem. Dzięki niej spędzisz na pewno kilka dobrych godzin w fotelu!

Nie polecamy tej odmiany osobom początkującym!

4. Lemon Shining Silver Haze

Ta medyczna sativa zapewnia około 23 procent THC. Jest jeden warunek – nie możesz być początkującym użytkownikiem, a na pewno zgodzisz się z nami, że jest to wspaniała i naprawdę zadziwiająca odmiana!

5. Crazy Cookies

Crazy Cookies obiecuje palaczom poważne wzloty! Polecana jest ona doświadczonym miłośnikom marihuany, ponieważ jej działanie jest gwarantowane i naprawdę mocne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.