Metody konsumpcji cannabis

Najczęściej spotykane metody konsumpcji cannabis.

Możesz być kreatywny jeśli chodzi o sposób w jaki stosujesz marihuanę, ale istnieją pewne klasyczne i najczęściej spotykane metody, o których warto pamiętać.

Palenie jest jednym z najbardziej popularnych i najszybszych sposobów na wprowadzenie cannabis do organizmu, ale zdecydowanie nie jest to jedyny sposób! Jeśli chodzi o palenie, istnieje wiele metod do wyboru.

• Joint

Jest to jeden z najczęstszych sposobów konsumpcji cannabis, szczególnie wśród nowych użytkowników. Jointy można mieć ze sobą wszędzie i palić gdziekolwiek, gdzie ich zapach nie będzie przeszkadzał.

• Fifka

Inną popularną metodą wprowadzania cannabis do organizmu jest używanie fifki. Wiele ludzi lubi w niej to, że można ją mieć ze sobą wszędzie, a także bardzo łatwo jest ją kupić. Sprawdza się ona również idealnie w sytuacjach, gdy palisz cannabis z przyjaciółmi.

• Fajka wodna

Jest to doskonały wybór dla tych, którzy lubią palić marihuanę ze szkła, ale nie są jeszcze gotowi by sięgnąć po bongo. Wygląda jak bongo, ale jest mniejsza, dzięki czemu łatwiej ją spakować do torby.

• Bongo

Ikona wśród akcesoriów marihuany, dostępne w różnych kształtach i rozmiarach.

• Waporyzator

Uważany przez wiele osób za jeden z najlepszych sposobów na spożywanie marihuany. Oferuje bardzo wyraźny smak marihuany. Rozgrzewa cannabis do punktu, w którym aktywowane są składniki aktywne, ale nie wytwarza się dym. Wiele osób postrzega tę metodę jako najlepszą formę stosowania marihuany dla naszych płuc.

• Nalewki, olejki

Wiele osób lubi tę metodę – są to zwłaszcza osoby powyżej 40 roku życia. Głównym plusem jest to, iż możesz je zabrać wszędzie i podczas ich konsupmcji nie jest wytwarzany dym o charakterystycznym zapachu.

• Produkty spożywcze

Jedzenie! Możesz spożywać marihuanę w ciasteczkach, krakersach, czy innych produktach, które pomogą marihuanie dostać się do organizmu i od razu trafić do krwiobiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.