nasiona marihuany, konopi, cannabis, sklep, thc-thc

10 szybko rosnących odmian cannabis

10 szybko rosnących odmian cannabis dla niecierpliwych hodowców.

Uprawianie marihuany może być czasem bardzo żmudnym procesem. Poza przestrzenią, potrzebnymi materiałami i składnikami odżywczymi, ważnymi czynnikami są również czas i światło. Ale co zrobić, jeśli masz mało czasu lub po prostu brak ci cierpliwości? Czy istnieje sposób na przyspieszenie uprawy cannabis?

Historycznie, hodowcy na czarnym rynku szukali lub hybrydyzowali odmiany, aby wykorzystać atrybuty zaspokajające ich ukryte potrzeby. Rośliny te były zazwyczaj krótkie i posiadały wiele łodyg, co dawało większe niż przeciętne plony, a w niektórych przypadkach również kwitły one hybrydowo. Były one projektowane tak, aby szybko się rozwijać, zarówno dla szybkich zbiorów jak i możliwości zmaksymalizowania ilości upraw w ciągu roku.

Wymienione dzisiaj przez nas odmiany cannabis są idealne zarówno dla początkujących hodowców jak i hodowców, którzy chcą wycisnąć jak najwięcej przy jak najmniejszym pokładzie czasu. Lista zawiera zarówno odmiany fotoperiodowe jak i automatycznie kwitnące, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć na niej coś dla siebie.

• Lowryder

Lowryder to odmiana hybrydowa, która hodowana była od dziewięciu pokoleń przez Joint Doctor Seeds, w celu nadania jej mniejszych rozmiarów. Rośliny tej odmiany rosną na nie więcej niż 16 cali – jest to konopny odpowiednik bonsai lub po prostu idealna odmiana dla dyskretnych hodowców, którzy mogą pozwolić sobie jedynie na balkonową uprawę. Lowryder swój mały rozmiar zawdzięcza odmianom ruderalis skrzyżowanym z Northern Lights #2, a następnie z William’s Wonder.

Uwaga do konsumentów: bądźcie cierpliwi wobec tej odmiany: jej działanie, zarówno medyczne jak i stymulujące, ma powolny, ale bardzo silne początki. Lowryder cechuje łagodny, ziemisty aromat, a jej stożkowate pąki rozwijają się automatycznie w ciągu 40 – 45 dni. Lowryder jest rośliną zdolną przetrwać w surowym, zimnym klimacie, co czyni ją popularną odmianą w północnych regionach takich jak Finlandia i Kanada.

• Critical Kush

Critical Kush z Barney’s Farm to odmiana indica, która łączy w sobie dwie słynne odmiany cannabis, Critical Mass i OG Kush. Aromatyczne nuty ziemi i przypraw gwarantują wręcz uspokajające doznania, które rozluźniają zarówno umysł jak i ciało. Critical Kush łączy zaskakująco wysoką zawartość THC z umiarkowaną ilością CBD, czyniąc tę odmianę idealnym lekiem na ból, stres, bezsenność i skurcze mięśni. Osoby uprawiające tę odmianę indoor muszą czekać od 50 do 60 dni, aby Critical Kush zakończyła cykl kwitnienia.

• Early Girl

Early Girl to niesamowita odmiana i utrzymuje się w czołówce od czasu jej wprowadzenia w latach 80. dobrze zachowana przez hodowców z Sensi Seeds, odmiana ta jest leniwa i relaksująca. Jest to hybryda 75/25, w której dominuje indica. Early Girl dobrze sprawdzi się w przypadku tych, którzy dopiero zaczynają stosować cannabis, a którzy chcą zaznać chwilę wytchnienia w codziennym stresie. Early Girl posiada krótki czas kwitnienia – od 7 do 8 tygodni. Odmiana ta rośnie szczególnie dobrze na świeżym powietrzu, ale nic się nie stanie, gdy będzie uprawiana indoor.

• OG Kush

OG Kush to podstawa genetyki większości odmian Zachodniego Wybrzeża, i mimo tego faktu, jej własna genetyka wciąż owiana jest tajemnicą. Popularny mit utrzymuje, że powstała ona na bazie Chemdawg i Hindu Kush. Jednak nie możemy być pewni tych plotek, a na dzień dzisiejszy niemożliwe jest dokładne sprawdzenie tego, ponieważ odmiana pochodzi z początku lat 90 – tych.

Obecnie istnieje wiele różnych fenotypów OG Kush, takich jak na przykład Tahoe OG, SFV OG i Alpha OG. OG Kush cenione jest za niesamowitą umiejętność miażdżenia stresu pod ciężarem mocnej euforii. Odmiana posiada ziemisty, sosnowo – cytrynowy zapach o drewnianych nutach.

OG Kush szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku pacjentów z migrenami, ADD/ADHD i zaburzeniami związanymi ze stresem.

• Superglue

Superglue to hybrydowa odmiana wyhodowana przez Seedism Seeds. Jest to skrzyżowanie pomiędzy Afghani i Northern Lights. Superglue odziedziczyła po swoich rodzicach zarówno wzorce indica jak i słodki, karmelowo – sosnowy aromat. Superglue uspokaja zarówno ciało jak i umysł, ale należy do odmian funkcjonalnych – idealnie sprawdzi się zarówno w towarzystwie jak i w przypadku samotnego popołudnia.

• Red Dwarf

Red Dwarf jest rzadką odmianą cannabis, która należy do roślin kwitnących automatycznie. Dzięki selektywnej hodowli Buddha Seeds, nasiona osiągają dojrzałość w niewiarygodnie krótkim czasie, jakim jest 6 tygodni. Red Dwarf to przysadzista, mała odmiana, która rośnie dobrze na małych powierzchniach, co czyni ją popularnym wyborem wśród osób, które potrzebują czegoś małego, szybkiego i dyskretnego. Dominująca w indicę, odmiana Red Dwarf może sprawić, że poczujesz się śpiący, ale jej głównym efektem jest po prostu zrelaksowane poczucie euforii.

• Hobbit

Hobbit to automatycznie kwitnąca, słodka odmiana produkowana przez Kannabia Seeds. Hobbit posiada słodki aromat, który często opisywany jest jako przypominający truskawkowe cukierki. Odmiana ta zręcznie łączy w sobie stymulujące efekty Haze z cielesnym hajem, który sprawia, że jesteś w stanie normalnie funkcjonować. Wielu hodowców ceni tę odmianę ze względu na jej szybki, 65 – dniowy czas kwitnienia i ponadprzeciętne plony.

• White Ryder

White Ryder to próba stworzenia wersji ruderalis White Widow. Odmiana powstała dzięki skrzyżowaniu White Dwarf z Lowryder. Dzięki połączeniu dwóch mocnych, automatycznie kwitnących odmian, Riot Seeds stworzyło mocną hybrydę, w której dominuje indica, a która gotowa jest przed upływem 80 dni. Rośliny White Ryder są niewielkie, zatem zapewniają dyskrecję. Efekty White Ryder obniżają odczuwanie stresu i wywołują sen.

Purple Cheese

Purple Cheese to hybryda kwitnąca automatycznie, która łączy w sobie zarówno Purple #1, Blue Cheese jak i Lowryder. Wyhodowana przez Auto Seeds, Purple Cheese została zaprojektowana w celu posiadania słodszego, mniej tandetnego smaku niż jeden z jej rodziców – Blue Cheese. Posiada bogatą w pąki strukturę i wysoki profil CBD. Dzięki przyjemnemu aromatowi owoców, Purple Cheese zapewnia potężne, fizyczne efekty, które najlepiej nadają się dla nocnych marków, lub osób cierpiących z powodu mocnego bólu. Zimny klimat wydobywa z roślin Purple Cheese purpurowy aromat, a dla jak najlepszych rezultatów, hodowcy powinni pilnować, aby rośliny nie osiągały więcej niż 50 – 80 centymetrów wysokości.

• Royal Haze

Royal Haze (lub Royale Haze) autorstwa Dinafem Seeds to odmiana sativa wyhodowana dzięki genetyce Skunk, Haze i Northern Lights. Odmiana odziedziczyła po rodzicach ostry, cytrusowy smak i energetyczne efekty. Hodowcy outdoorowi docenią z pewnością jej elastyczność i odporność nawet podczas gwałtownych spadków temperatur, chociaż jej 10 – 11 tygodniowy cykl kwitnienia wymaga nieco cierpliwości.

Automatyczna wersja Royal Haze została wyhodowana przez Royal Queen Seeds, dzięki połączeniu odmiany ruderalis z Amnesia Haze i Skunk. Jej efekty są podobnie skoncentrowane na umyśle i mocno energetyzujące.

thc-thc.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Partnerskie strony o tematyce marihuany, konopi indyjskich i nasionach:

konopia leczy, czyli o medycznej marihuanie o oleju cbd, rso, medycznej marihuanie thc info, czyli newsy cannabis thcland, to tematy o marihuanie, konopi kuchnia z cannabis, przepisy i newsy konopne thc tv, to relacje z imprez konopnych, filmy z upraw marihuany konopie indyjskie, cannabis newsy jamaica, tematy o cannabis, konopi indyjskiej galeria, foto haszysz, uprawy, hodowle, cannabis marijuana, cannabis, seeds, seed, seedbank, akseeds kanabis info, to cannabis news tritonseeds, tematyka kontrowersyjnej marihuany ganjafarmer, blog ganja farmer, o marihuanie marihuana, konopie indyjskie, ganja galeria i wrzuta, upraw, hodowli, marihuany, konopi foto thc, czyli galeria cannabis uprawy, hodowle, marihuany, konopi, cannabis, indoor, porady medyczna marihuana, wszystko o niej f2seeds, f2 seeds, blog dla palaczy cannabis taniesianie, tanie sianie, wysiewanie marihuanasamen, hanfsamen, weed, hanf, gras firma powiew, lider na rynku nasion news kanabis info, czyli informacje o cannabis upload kanabis info, galeria blog o uprawie marihuany konopi indyjskich ultimate seeds, portal o trawce najlepsze kanabis info, sklepy z nasionami, opinie seedbay info, wiemy wszystko o konopiach blog thc-thc, czyli newsy sklepu foto thc-thc, czyli galeria cannabis forum o uprawie marihuany, porady, dyskusje dyskusje o hodowli marihuany, forum konopne nasiona marihuany, konopi, akseeds forum kanabis info, ciekawe, tematy, dyskusje forum haszysz, uprawa, hodowla, marihuana holenderskiskun, skunk ufo seeds, topowe, nasiona marihuany, odmiany forum ganjafarmer, czyli uprawa konopi indyjskich upload growenter, hosting, galeria, cannabis nasiona marihuany, konopi, thc-thc galeria, cannabis sklep, nasiona marihuany, konopi, cannabis, seedbay foto seedbay info, galeria cannabis seeds, akseeds porady, uprawa i hodowla, marihuany, konopi, outdoor, na dworze dutch seeds, wszystko o marihuanie, i nasionach haszysz portal, newsy cannabis

Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.