Palenie Zioła Po Raz Pierwszy

Palenie trawki po raz pierwszy to ekscytujące doświadczenie, ale może też być trochę przerażające. Co się ze mną stanie? Czy zwariuję? Co jeśli wszyscy będą wiedzieć, że jestem upalony? Omówimy skutki, jakie odczuwają prawie wszyscy, ale ważne jest, aby wiedzieć, że dokładnie to, co dzieje się, gdy palisz marihuanę po raz pierwszy, zależy od wielu czynników, w tym nastroju, osobowości oraz odmiany i mocy odmiany, którą palisz.

Aby zapewnić sobie największą szansę na cieszenie się pierwszym doświadczeniem, zalecamy podjęcie kilku prostych środków ostrożności.

• Nie pal za dużo za pierwszym razem.

Wsłuchaj się w swoje ciało i zrób sobie przerwę, gdy poczujesz się przyjemnie i na haju. Jak w przypadku każdej substancji, twoje ciało z czasem powoli buduje tolerancję na marihuanę. Wypalenie całego jointa za pierwszym razem to dobry sposób, aby doświadczyć pełnej siły „złego haju”.

• Pal w znajomym otoczeniu, z ludźmi którym ufasz.

Przebywanie w nieznanej sytuacji zwiększy prawdopodobieństwo, że poczujesz niepokój lub paranoję, gdy jesteś na haju.

Co oznacza dobry haj?

• Szczęście i euforia

Euforia to uczucie szczęścia, radości i podniecenia i jest jednym z najlepszych powodów do palenia trawki. To uczucie jest zwykle opisywane jako „haj w głowie” i jest najczęstsze podczas palenia odmian sativa.

• Uspokojenie i relaks

Uczucie najwyższego relaksu i odprężenia jest powszechne podczas palenia odmian cannabis z dominującą indicą.

• Wszystko wydaje się zabawne

Filmy z kotami na YouTube nie są w rzeczywistości bardziej zabawne, po prostu wydaje się, że tak jest w mózgu, w którym znajduje się THC.

• Łagodne halucynacje

To, czy masz halucynacje, zależy również od szczepu, który palisz i czy jesteś podatny na ten efekt. Masz szczęście, jeśli tak, to może być fajny aspekt palenia trawki.

• Redukcja bólu

Jest to jeden z głównych powodów, dla których przemysł medycznej marihuany eksploduje. Osoby cierpiące na przewlekły ból coraz częściej sięgają po zioło, aby znaleźć ulgę w różnego rodzaju schorzeniach. Przyjęte we właściwej dawce, specjalnie wyhodowane odmiany cannabis mogą być silnym i pozytywnym lekiem łagodzącym ból.

• Głębokie połączenie z otaczającymi cię ludźmi i wszechświatem

Nie ma wątpliwości, że palenie trawki łączy ludzi. Pod koniec pierwszego doświadczenia z paleniem marihuany zrozumiesz najskrytsze pragnienia swoich przyjaciół i rozwiążesz pewien kluczowy problem, przed którym stoi ludzkość. Przynajmniej do następnego ranka…

Co oznacza zły haj?

Niestety, jeśli zamierzamy omówić, co się dzieje, gdy palisz zioło po raz pierwszy, musimy zrozumieć, co może pójść nie tak. Jest kilka powodów, dla których twoje pierwsze doświadczenie może być negatywne, w tym: nadmierne palenie lub ogólna depresja, czy zły nastrój.

Jeśli odczuwasz którykolwiek z poniższych objawów, ważne jest, aby powiedzieć sobie, że jesteś w bezpiecznym miejscu, a to uczucie wkrótce zniknie.

• Paranoja, niepokój lub panika
• Przyspieszone tętno lub kołatanie serca
• Smutek
• Zamieszanie lub problemy z pamięcią krótkotrwałą.

Mocna gastrofaza

Głód jest powszechnym uczuciem podczas palenia trawki. To także świetna wymówka, by jeść dużo smacznego, niezdrowego jedzenia bez poczucia winy. Więc dlaczego odczuwamy gastro? THC w ziołach stymuluje receptory kannabinoidowe w mózgu. Receptory te kontrolują między innymi to, jak bardzo smakujesz i wąchasz, co stymuluje twoje pragnienie Cheetosów.

Czas zwalnia

Nie jest w pełni zrozumiałe, dlaczego marihuana spowalnia postrzeganie czasu, ale badania pokazują, że obszar mózgu, który kontroluje nasze postrzeganie czasu, zawiera wiele receptorów kannabinoidowych. Teoria mówi, że kiedy palisz, THC zalewające twój mózg wiąże się z receptorami kannabinoidowymi, co dezorientuje twoje poczucie czasu. Przeprowadzono również badania, które sugerują, że Twój mózg przyzwyczaja się do tego efektu, ponieważ często użytkownicy doświadczają go znacznie rzadziej niż osoby palące po raz pierwszy.

Jak długo utrzymują się efekty palenia marihuany?

W zależności od tego, jak silne jest zioło, uczucie haju utrzymuje się tylko do około 3 godzin. Siła zioła określa również, jak długo pozostanie w twoim ciele i może to trwać do 10 dni.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pozwolił ci lepiej zrozumieć, co się dzieje, gdy palisz zioło po raz pierwszy. Postępuj zgodnie z naszą prostą radą, a jesteśmy pewni, że Twoje pierwsze doświadczenie będzie wspaniałe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.