Marihuana Może Poprawić Twój Związek

Czy wiesz, że ponad 20 milionów dorosłych w USA zażywa obecnie marihuanę, a ponad 56% Amerykanów jest w związku?

Ponieważ konopie stają się coraz bardziej popularne, związek między marihuaną a długotrwałymi związkami rozkwitł. W przypadku tych, w których oboje partnerzy konsumują marihuanę, mogą wystąpić trwałe skutki dla zdrowia związku.

Lepsza komunikacja

Przebywanie w środowisku społecznym różni się dla każdej osoby, co może prowadzić do stresu w dynamice relacji. Wykorzystywanie marihuany jako katalizatora do tworzenia równych szans w społecznościach jest ogromną zaletą dla związku.

Dla tych, którzy cierpią na lęk społeczny, odmiany CBD mogą złagodzić to, czego doświadczasz. Spożywanie odmian o wysokiej zawartości CBD, takich jak ACDC, pomoże zapewnić ogólny relaks bez psychoaktywnych skutków THC. Osoby introwertyczne mogą eksperymentować ze szczepami Sativa, takimi jak Sour Diesel, aby zapewnić sobie efekty energetyzujące, które mogą zapewnić ogólne uwolnienie umysłowych zahamowań i myśli lękowych.

Konopie indyjskie pobudzają również kreatywność w rozmowie.

Jeśli jako para przechodzisz przez trudny okres, spróbuj odpowiedzialnej konsumpcji marihuany, aby nawiązać między sobą dialog i pomóc sobie w dotarciu do źródła problemu.

Odmiany hybrydowe, takie jak Pineapple Express, tworzą podnoszący na duchu, energetyczny haj, który może być idealny do zagłębienia się w te niepokojące rozmowy z partnerami.

Mniej negatywności

Dla osób, które borykają się z problemem gniewu lub przemocy domowej, konopie indyjskie mogą być użytecznym narzędziem w ograniczaniu tych tendencji behawioralnych. Badanie z 2014 roku przeprowadzone na Uniwersytecie w Buffalo wykazało, że istnieje korelacja między spadkiem przemocy ze strony partnerów intymnych w przypadku używania marihuany.

Spożywanie dominujących odmian Indica, takich jak Northern Lights, zapewnia relaks umysłu i ciała, co jest pomocne w radzeniu sobie z gniewem. Marihuana może być również stosowana jako skuteczny antydepresant produkujący serotoninę i promujący ogólne szczęście. Zrozumienie, które odmiany najlepiej działają na twoje ciało, jest niezbędne do promowania czystego umysłu.
Zwrócenie szczególnej uwagi na profil terpenowy, powszechnie znany jako zapach kwiatu, pomoże ci również wybrać odmianę, do której naturalnie przyciąga twoje ciało.

Odmiany o wysokim profilu cytrusowym lub lawendowym, takie jak LA Confidential, Granddaddy Purple i Lemon Kush, zapewnią ogólne uczucie relaksu.

Wspólne hobby

Wraz z rozwojem przemysłu konopnego w Stanach Zjednoczonych, coraz więcej aktywności zaczyna wplatać konsumpcję marihuany. Pary, które konsumują razem marihuanę, mogą teraz uczestniczyć w zajęciach malarskich, jogi, imprezach sportowych i różnych wystawach.
To świetny sposób dla par na wspólne spędzanie czasu w zabawnym i zrelaksowanym otoczeniu!

Lepsze życie seksualne

Konopie indyjskie są również znane jako naturalny afrodyzjak, ponieważ sprzyjają relaksacji i zwiększeniu przepływu krwi.

Wiele firm zaczyna zwracać na to uwagę, tworząc olejki i artykuły spożywcze z dodatkiem konopi indyjskich, aby zwiększyć libido.

Odkrywanie korzyści płynących z marihuany, czy to poprzez palenie, jedzenie, czy lubrykant, może zwiększyć zabawę, seksualność i ogólną przyjemność w sypialni.

Podsumowanie

Konopie indyjskie są wspaniałym uzdrowicielem umysłu i ciała. Wykorzystanie medycyny roślinnej w związku może zapewnić ujście, w którym każdy partner może indywidualnie zbadać korzyści, aby stworzyć silniejszą więź jako całość.

Czy używałeś marihuany w swoim związku? Zauważyłeś jakieś korzyści?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.