Seks Jest Lepszy Po Zapaleniu Marihuany

Kilka powodów, dla których seks jest lepszy po zapaleniu marihuany.

Od tysiącleci marihuana jest używana jako afrodyzjak. Istnieją nawet twierdzenia, że ​​to konkretne zioło może sprawić, że seks będzie naprawdę fenomenalny. Pamiętaj jednak, że jeśli chodzi o łączenie seksu i marihuany, wystarczy naprawdę niewiele.

Marihuana może wprawić Cię w nastrój, ale jej zbyt duża ilość może wywołać nieprzyjemne lub „zbyt mocne” doznania.

Oto pięć powodów, dla których seks jest lepszy po zapaleniu marihuany:

1. Intensywna przyjemność

Konopie indyjskie pomagają w uwalnianiu dopaminy, która jest neuroprzekaźnikiem, który daje przyjemne uczucia. Kiedy jest uwalniany, przyczynia się do osiągnięcia euforii, gdy jesteś na haju konopnym. Więcej dopaminy może oznaczać więcej przyjemnych doznań.

Seks już zapewnia znaczny zastrzyk dopaminy, więc po dodaniu marihuany do tego procesu, zyskujemy podwójnie. Zyskujesz przypływ radości i euforii z samego zioła, a potem kolejną z intymnej chwili, którą dzielisz z partnerem.

Co ciekawe, tetrahydrokannabinol lub THC, który jest głównym psychoaktywnym składnikiem marihuany, zastępuje w naszym ciele cząsteczkę przyjemności zwaną anandamidem lub cząsteczką błogości. Eksperci wciąż nie są pewni roli anandamidu, ale wiadomo, że powoduje relaksację, odprężenie i błogość, jednocześnie uspokajając niepokój.

2. Rozszerzenie naczyń krwionośnych

Naukowcy podejrzewają, że marihuana może utrudniać uwalnianie płynu szyjkowego, ale także zwiększa przepływ krwi przez pochwę. Roślina jest znanym środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne, co oznacza, że ​​pomaga otwierać naczynia krwionośne. Podniecenie powoduje rozluźnienie i obrzęk naczyń krwionośnych, co później prowadzi do większego wydzielania białka, potu i wody między naczyniami włosowatymi w błonie śluzowej.

3. Wzmocnione zmysły

Badania wykazały, że cannabis pobudza zmysł węchu, zwłaszcza, gdy jesteś na haju. Dodatkowo, ponieważ marihuana może obniżać ciśnienie krwi, powoduje rozszerzenie źrenic. W rezultacie obiekty i kolory są żywsze i jaśniejsze. W niektórych przypadkach wzmożone doznania mogą nie mieć znaczenia, ale sprawiają, że spędzanie czasu w sypialni jest przyjemniejsze.

4. Osiąganie orgazmów

Co trzecia kobieta ma problem z osiągnięciem orgazmu podczas seksu. Podczas palenia marihuany wpływa na receptor mózgu znany jako CB1 i pomaga w dotarciu do dużego O. receptor CB1 bierze udział w ogólnej euforii i zwiększonych odczuciach dotykowych. Dlatego zioło może poprawić stymulację fizyczną, która może prowadzić do pożegnania się kobiet z udawanymi orgazmami.

5. Rozluźniacz napięcia

Dla tych, którzy doświadczają uczucia lęku przed seksem, marihuana może być odpowiednią substancją, pomagającą w rozluźnieniu. Palenie przed seksem może pomóc Ci się zrelaksować, a nawet wprowadzić w odpowiedni sposób myślenia, dzięki czemu możesz odłożyć zmartwienia na bok. Ma działanie uspokajające, które zawsze wiązało się ze zmniejszeniem lęku.

Podsumowanie

Te pięć powodów udowadnia, że seks i marihuana to idealne połączenie. Dużym plusem jest to, że według niektórych ankiet pary, które wspólnie palą marihuanę, często mają długotrwałe związki. Marihuana zmniejsza ilość kłótni, a ich aktywność w sypialni jest naprawdę intensywna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.