Najlepsze Sposoby Na Ukrycie Zapachu Marihuany

Jeśli chodzi o zapach zioła, albo go kochasz, albo go nienawidzisz. Jeśli jesteś hodowcą, powinieneś już wiedzieć, że odmiany takie jak Northern Lights czy Auto Cheese NL smakują wyśmienicie, ale mają naprawdę silny zapach.

Dla ciebie samego, zapach ten może być niebiański, ale dla innych może po prostu wskazywać, że ktoś palił marihuanę. W zależności od ludzi, którzy są wokół ciebie, zapach cannabis może być czymś, co będziesz chciał ukryć.

Oto kilka przykładów, kiedy możesz chcieć ukryć zapach marihuany:

• Randka z kimś, kogo dopiero poznałeś
• Spotkanie z teściami
• Zakupy w sklepie
• Praca
• Załatwianie spraw w urzędzie.

Istnieje kilka dobrych powodów, dla których ukrycie zapachu marihuany może być konieczne, więc poniżej mamy dla ciebie pięć najlepszych sposobów, aby upewnić się, że będziesz całkowicie bezpieczny!

1. Domowej roboty filtr

Najpopularniejszym i bardzo przystępnym sposobem na zatuszowanie zapachu marihuany jest wzięcie rolki papieru toaletowego oraz arkuszu materiału. To narzędzie jest bardzo proste w wykonaniu, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to rolka papieru toaletowego, materiał oraz gumka. Umieść arkusz materiału na jednym końcu rolki papieru toaletowego i przymocuj gumką. Po zaciągnięciu się, zrób wydech do otwartej części rolki. Materiał odfiltruje dym i zakryje silny zapach marihuany.

2. Wapowanie marihuany

Dzięki wapowaniu możesz uzyskać jedno z najlepszych doświadczeń związanych z konopiami, ponieważ wapowanie dostarcza wysokie dawki THC bezpośrednio do mózgu w ciągu kilku sekund. Co najlepsze, odbywa się to bez tworzenia utrzymującego się zapachu. Urządzenia do wapowania można łatwo znaleźć w internecie.

3. Uważaj na swoją skórę, włosy i ubrania

Kiedy palisz trawkę i z powodu braku wentylacji dym utrzymuje się w powietrzu (przykładem jest palenie marihuany w samochodzie), twoja skóra, włosy i ubrania są największymi powierzchniami, do których mocno utrzymujący się dym marihuany wręcz przylega. Jeśli masz czas, pamiętaj o myciu zębów lub żuciu gumy bezpośrednio po paleniu. Również spryskaj się dezodorantem, olejkami eterycznymi, sprayem do ciała lub wodą kolońską/perfumami.

4. Pal na zewnątrz

Jednym z najłatwiejszych sposobów na zneutralizowanie zapachu podczas następnej sesji palenia jest zrobienie tego na zewnątrz. Na zewnątrz jest zarówno powietrze jak i wentylacja, zmniejszając ryzyko przylgnięcia zapachu do ciebie.

5. Kadzidełka

Użytkownicy marihuany stosują tę metodę od lat i nadal jest to jeden z najlepszych sposobów na ukrycie wilgotnego zapachu cannabis. Kadzidełka posiadają bardzo silny, kojący aromat i pozostają jednym z najlepszych sposobów na ukrycie marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.