Czy Eminem Pali Marihuanę?

Czy Eminem pali marihuanę, jak myślisz? Koniecznie czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

W tamtym roku Eminem wydał kolejną płytę oraz… niespodziankę. Jak wiadomo, artysta był zawsze bardzo otwarty oraz otwarcie mówił o swoim stosunku do stosowania różnych narkotyków. Jednak co dokładnie mówił o marihuanie?

Podobnie jak to, co robi obecnie wielu artystów, Eminem wydał dla swoich fanów pewną muzyczną niespodziankę. Artysta wypuścił płytę towarzyszącą do swojego 11. albumu studyjnego Music To Be Murdered By.

Mimo, że dodatek był niespodzianką, w social mediach oczywiście pojawiały się pewne przecieki, a kilku współpracowników Eminema opublikowało zdjęcia okładek i list utworów na Twitterze i Instagramie. Music To Be Murdered By Side B to trzecia niespodzianka muzyczna Eminema w jego karierze.

Jednak przejdźmy do tytułu tego artykułu… czy Eminem pali marihuanę?

Eminem otwarcie mówił o swoich zmaganiach z uzależnieniem od narkotyków w przeszłości, pisząc wiele piosenek na ten temat i nie stroniąc od dzielenia się osobistymi momentami ze swoimi fanami. Mimo, że osoby uzależnione od twardych narkotyków czasami palą marihuanę, relacja każdej osoby z narkotykami jest wyjątkowa.

Eminem ujawnił, że jego problem z uzależnieniem zaczął się w wieku około 20 lat, kiedy zaczął brać leki na receptę.

Na początku było łatwo” – powiedział. „Nie miałem pieniędzy, żeby naprawdę zaangażować się w narkotyki. Brałem je tylko wtedy, kiedy ktoś mnie nimi częstował. Kiedy moja kariera nabrała rozpędu, zdobywałem coraz więcej fanów, a moje życie stawało się coraz szybsze, niestety częściej sięgałem po narkotyki. Używałem narkotyków do uspokojenia swoich nerwów. Moim przyjacielem stały się tabletki nasenne.”

Po tym okresie w jego życiu nastąpiła czteroletnia przerwa w muzyce, gdzie spędził czas na odwyku, a następnie powrócił do nałogu. Wydanie jego albumu Recovery było czasem, kiedy artysta był wolny od narkotyków, czas, który określa jako szczęśliwy i twórczo satysfakcjonujący.

Jeśli chodzi o zioło, media nie posiadają zbyt wielu informacji, z wyjątkiem tego, co jest w piosenkach Eminema. Jego najsłynniejsza piosenka o marihuanie, Must Be The Ganja, jest standardową piosenką rapera o narkotykach, która nie mówi wiele o jego osobistym związku z nią.

W The Adventures of Moon Man i Slim Shady, piosence, w której współpracował z Kid Cudi, mówi: „Mam trochę trawy, ale jej nie uprawiam”.

Ale to wszystko to tylko piosenki. O ile Eminem nie wyda publicznego oświadczenia na ten temat, niestety nie ma możliwości dowiedzenia się, czy używa marihuany, czy nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © GrubyLoL.com - Przedstawia informacje o marihuanie, czyli cannabis blog, kuchnia konopna i wiele innych.